Gdzie głosować | Kandydat do Sejmu, Radny Miasta Krakowa
 
http://miszalski.pl/wp-content/uploads/2019/09/gdzieglosowac.png
                  OBWODOWE KOMISJE WYBORCZE SEJM i SENAT 2019 OKRĘG 13 – miasto KRAKÓW
I STARE MIASTO
Lp. Siedziba Granice
1 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Wąska 7, 31-057 Kraków Bocheńska, Bonifraterska, Dajwór parzyste od 2 do 20, Gazowa, Halicka (bez 21), Krakowska parzyste od 42 do 52, Miodowa nieparzyste od 49 do 51A, Mostowa, Plac Wolnica, Podgórska od 11 do 25A, Przemyska, Rzeszowska, Starowiślna nieparzyste od 77 do 99 i parzyste od 52 do 88, Świętego Wawrzyńca nieparzyste od 1 do 41 i parzyste 14 i od 26 do 40, Trynitarska, Wąska
2 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4, ul. Podbrzezie 10, 31-054 Kraków Bożego Ciała, Brzozowa nieparzyste od 1 do 17 i parzyste od 2 do 10, Dietla nieparzyste od 43 do 75, Estery, Izaaka, Jakuba nieparzyste od 1 do 33, Joselewicza parzyste od 2 do 6, Józefa nieparzyste od 1 do 21 i parzyste od 2 do 34, Krakowska parzyste 2 i od 12 do 38, Kupa, Meiselsa nieparzyste od 5 do 17 i parzyste od 14 do 24, Miodowa od 1 do 31, Nowa, Plac Nowy, Podbrzezie, Świętego Sebastiana nieparzyste od 25 do 33, Warszauera
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Miodowa 36, 31-055 Kraków Bartosza, Brzozowa parzyste od 12 do 22, Ciemna, Dajwór nieparzyste od 1 do 25, Dietla nieparzyste od 77 do 113, Jakuba parzyste od 2 do 10, Joselewicza nieparzyste od 1 do 23A i parzyste od 10 do 28, Józefa nieparzyste od 23 do 25 i parzyste od 36 do 46, Lewkowa, Miodowa od 32 do 44, Plac Bawół, Starowiślna nieparzyste od 29 do 75 i parzyste od 26 do 50, Szeroka, Świętego Sebastiana parzyste od 26 do 36, Świętego Wawrzyńca parzyste od 16 do 22, Wrzesińska
4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22, ul. Chmielowskiego 1, 31-067 Kraków Augustiańska od 7 do 34, Chmielowskiego, Krakowska nieparzyste od 9, Meiselsa 1, 3 i parzyste od 2 do 10, Piekarska, Rybaki, Skałeczna, Skawińska, Świętej Katarzyny, Węgłowa, Wietora
5 Samorządowe Przedszkole Nr 45, ul. Piekarska 14, 31-067 Kraków Augustiańska od 1 do 6, Dietla nieparzyste od 1 do 41, Kordeckiego, Krakowska nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 4 do 10, Orzeszkowej, Paulińska, Świętego Stanisława
6 XLIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Bernardyńska 7, 31-069 Kraków Bernardyńska, Dietla parzyste od 30 do 42, Dominikańska, Franciszkańska 2 i 4, Grodzka nieparzyste od 21 i parzyste, Kanonicza, Koletek, Plac Bernardyński, Plac Dominikański, Plac Świętej Marii Magdaleny, Plac Wszystkich Świętych od 2 do 5, Podzamcze od 1 do 14, Poselska, Senacka, Sienna nieparzyste, Smocza, Stolarska, Stradomska nieparzyste, Straszewskiego 1, 2, Sukiennicza, Świętej Agnieszki, Świętej Gertrudy od 26 do 29, Zamek Wawel
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Dietla 70, 31-039 Kraków Bogusławskiego, Dietla parzyste od 44 do 76, Sarego, Starowiślna nieparzyste od 1 do 27, Stradomska parzyste, Świętego Sebastiana od 1 do 24, Świętej Gertrudy od 1 do 25
8 Urząd Miasta Krakowa, ul. Wielopole 17A, 31-072 Kraków Bonerowska, Dietla parzyste od 80 do 90, Librowszczyzna, Morsztynowska, Starowiślna parzyste od 2 do 22, Westerplatte od 17 do 20, Wielopole, Zyblikiewicza nieparzyste
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. św. Marka 34, 31-024 Kraków Doktora Zamenhofa, Floriańska nieparzyste, Kopernika nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 16, Lubicz nieparzyste od 1 do 9, Rynek Mały, Mikołajska, Na Gródku, Pijarska nieparzyste od 19 do 23, Plac Mariacki, Plac Świętego Ducha, Radziwiłłowska, Sienna parzyste, Skłodowskiej-Curie, Szpitalna, Świętego Krzyża, Świętego Marka od 20, Świętego Tomasza nieparzyste od 21 do 43 i parzyste od 18 do 34, Westerplatte od 1 do 16, Zyblikiewicza parzyste
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. św. Marka 34, 31-024 Kraków Bracka, Floriańska parzyste, Franciszkańska 1 i 3, Gołębia, Grodzka nieparzyste od 1 do 17, Jagiellońska, Olszewskiego, Pijarska nieparzyste od 1 do 17 i parzyste, Plac Szczepański, Plac Wszystkich Świętych od 6 do 11, Reformacka, Rynek Główny, Sławkowska, Szczepańska, Szewska, Świętego Jana, Świętego Marka od 4 do 19, Świętego Tomasza nieparzyste od 1 do 19 i parzyste od 2 do 16, Świętej Anny, Wiślna
11 I Liceum Ogólnokształcące, pl. Na Groblach 9, 31-101 Kraków Plac Na Groblach, Podzamcze parzyste od 20 do 26, Powiśle, Straszewskiego od 4 do 17, Tarłowska, Tenczyńska, Zwierzyniecka parzyste
12 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Smoleńsk 5 – 7, 31-108 Kraków Aleja Krasińskiego nieparzyste od 1 do 25, Bożego Miłosierdzia, Felicjanek, Mała, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od 1 do 25 i parzyste, Morawskiego 2, 3, 4, 6, Plac Kossaka, Retoryka, Smoleńsk, Straszewskiego od 18 do 22, Wygoda, Zegadłowicza, Zwierzyniecka nieparzyste
13 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1, al. Mickiewicza 5, 31-120 Kraków Aleja Mickiewicza nieparzyste od 1 do 23, Cybulskiego, Czarnowiejska parzyste od 4 do 8, Czysta, Dolnych Młynów parzyste, Garncarska nieparzyste, Humberta, Krupnicza nieparzyste od 27 do 33 i parzyste od 32 do 44, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od 27 do 29, Skarbowa, Wenecja
14 Zespół Szkół Energetycznych, ul. Loretańska 16, 31-114 Kraków Czapskich, Garncarska parzyste, Jabłonowskich, Kapucyńska, Krupnicza parzyste od 2 do 28, Loretańska, Plac Generała Sikorskiego, Podwale, Straszewskiego od 24 do 29, Studencka
15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, ul. Szujskiego 2, 31-123 Kraków Aleja Mickiewicza nieparzyste od 25 do 63, Czarnowiejska nieparzyste od 1 do 25, Dolnych Młynów nieparzyste, Grabowskiego, Karmelicka parzyste, Kochanowskiego, Krupnicza nieparzyste od 1 do 21a, Michałowskiego, Pawlikowskiego, Rajska, Szujskiego
16 Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, ul. Garbarska 1, 31-131 Kraków Dunajewskiego, Garbarska, Karmelicka nieparzyste od 1 do 35, Łobzowska parzyste od 2 do 26, Stefana Batorego
17 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Sobieskiego 9, 31-136 Kraków Aleja Słowackiego nieparzyste od 1 do 13d, Feldmana, Jana Sobieskiego, Karmelicka nieparzyste od 39 do 57, Kremerowska, Lenartowicza od 1 do 14, Łobzowska parzyste od 28 do 40, Siemiradzkiego
18 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Sobieskiego 9, 31-136 Kraków Aleja Słowackiego nieparzyste od 15 do 23, Krowoderska parzyste od 46 do 74, Łobzowska nieparzyste od 39A do 61, Spasowskiego, Staszica, Szlak od 1 do 13, Świętej Teresy
19 Centrum Medyczne 4M, ul. Krowoderska 17, 31-141 Kraków Asnyka, Basztowa od 1 do 10, Biskupia, Długa parzyste od 2 do 38, Fenn`a, Krowoderska nieparzyste od 1 do 33 i parzyste od 2 do 42, Łobzowska nieparzyste od 3 do 35, Słowiańska
20 Samorządowe Przedszkole Nr 44, ul. Żuławskiego 9, 31-145 Kraków Aleja Słowackiego nieparzyste od 29 do 45, Długa parzyste od 68 do 88, Kolberga, Krowoderska nieparzyste od 61 do 79, Szlak parzyste od 14 do 18, Żuławskiego
21 X Liceum Ogólnokształcące, ul. Wróblewskiego 8, 31-148 Kraków Długa nieparzyste od 27 do 65 i parzyste od 40 do 64, Helclów, Kamienna nieparzyste od 1 do 21, Krowoderska nieparzyste od 35 do 59, Montelupich, Ogrodowa, Pędzichów, Szlak nieparzyste od 15 i parzyste od 20, Warszawska, Wróblewskiego
22 XLI Liceum Ogólnokształcące, Rynek Kleparski 18, 31-150 Kraków Basztowa od 15, Bosacka parzyste, Długa nieparzyste od 1 do 23, Krótka, Krzywa, Kurniki, Lubicz parzyste od 10 do 14a, Paderewskiego, Pawia, Plac Matejki, Plac Nowaka-Jeziorańskiego, Rynek Kleparski, Świętego Filipa, Worcella, Zacisze
23 Szkoła Podstawowa Nr 95, ul. Wileńska 9b, 31-413 Kraków Aleja 29 Listopada nieparzyste od 1 do 39F i parzyste od 6 do 36, Będzińska, Kamienna nieparzyste od 35 i parzyste od 16, Kątowa, Langiewicza, Murowana, Prandoty, Rakowicka parzyste od 18 do 30, Rogatka, Towarowa, Wita Stwosza, Wjazd, Żelazna
II GRZEGÓRZKI
24 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, ul. Grochowska 20, 31-521 Kraków Bolesława Chrobrego od 24, Bratkowa, Cieplińskiego, Dukatów, Farmaceutów, Kąt, Kryniczna, Lesista, Lotnicza, Łukasiewicza, Nadbrzeżna, Narzymskiego, Olszyny, Otwinowskiego, Stokrotek
25 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, ul. Grochowska 20, 31-521 Kraków Bolesława Chrobrego od 1 do 23, Domki, Grochowska parzyste, Idzikowskiego, Jaworskiego, Księdza Skorupki, Na Wiankach, Norwida, Rakowicka nieparzyste od 49 do 99, Rusałek
26 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3, ul. Topolowa 22, 31-506 Kraków Aleja Płk. Beliny-Prażmowskiego parzyste, Ariańska, Borowickiej, Bosacka nieparzyste, Botaniczna, Kopernika nieparzyste od 15 i parzyste od 22, Kurkowa, Lubicz od 15 do 48, Lubomirskiego, Mogilska parzyste od 16 do 20, Olszańska od 1 do 8, Rakowicka nieparzyste od 1 do 43B i parzyste od 2 do 16, Strzelecka, Topolowa, Zygmunta Augusta
27 Urząd Miasta Krakowa, ul. Kasprowicza 29, 31-523 Kraków Aleja Płk. Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 9 do 49a, Brodowicza nieparzyste od 1 do 11 i parzyste od 2 do 16, Grunwaldzka od 12 do 16, Kasprowicza, Kielecka od 19, Księdza Biskupa Bandurskiego od 1 do 16, Moniuszki od 1 do 19, Plac Prezydenta Raczyńskiego
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11, ul. Wilka-Wyrwińskiego 1, 31-517 Kraków Aleja Płk. Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 53 do 71, Brodowicza nieparzyste od 13 i parzyste od 16a, Eisenberga, Garczyńskiego, Generała Bema, Generała Sowińskiego, Grochowska nieparzyste, Grunwaldzka od 18, Księdza Biskupa Bandurskiego od 17, Moniuszki od 20, Olszańska od 9, Ordona, Orląt Lwowskich, Supniewskiego, Wilka-Wyrwińskiego
29 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5, 31-526 Kraków Aleja Płk. Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 1 do 7, Generała Chłopickiego, Grunwaldzka od 1 do 10, Kielecka od 1 do 18, Misiołka, Mogilska parzyste od 22 do 104, Rymarska, Zaleskiego
30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Pułkownika Nullo 23, 31-543 Kraków Cystersów, Fabryczna nieparzyste od 5 i parzyste od 16, Kriegera, Mogilska nieparzyste od 11 do 99, Mosiężnicza, Pułkownika Nullo nieparzyste od 23 i parzyste od 10, Przy Rondzie nieparzyste
31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Pułkownika Nullo 23, 31-543 Kraków Aleja Pokoju nieparzyste od 5a do 29b i parzyste od 10 do 18B, Bobrowskiego, Pułkownika Nullo nieparzyste do 19 i parzyste do 8A
32 XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Sądowa 4, 31-542 Kraków Fabryczna nieparzyste od 1 do 3 i parzyste od 2 do 6, Grzegórzecka nieparzyste od 73 do 105 i parzyste od 72 do 104, Skrzatów, Żółtej Ciżemki
33 XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Sądowa 4, 31-542 Kraków Aleja Pokoju nieparzyste od 1 do 5 i parzyste od 2 do 8, Aleja Powstania Warszawskiego parzyste, Grzegórzecka nieparzyste od 67 do 71, Kordylewskiego, Profesora Stachowskiego, Profesora Szafera, Przy Rondzie 2, Rogozińskiego, Sądowa, Zieleniewskiego
34 VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Grzegórzecka 24, 31-531 Kraków Aleja Powstania Warszawskiego nieparzyste, Blich, Bujwida, Generała Dwernickiego, Grzegórzecka parzyste od 4 do 40 (bez 18), Hetmana Żółkiewskiego, Kołłątaja, Sołtyka, Śniadeckich, Świętego Łazarza
35 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Księdza Blachnickiego 1, 31-535 Kraków Aleja Daszyńskiego nieparzyste, Halicka 21, Księdza Blachnickiego, Księdza Gurgacza, Metalowców, Miodowa od 53, Podgórska 28, Siedleckiego, Wiślisko
36 VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Grzegórzecka 24, 31-531 Kraków Aleja Daszyńskiego parzyste, Chodkiewicza, Grzegórzecka nieparzyste od 7 do 51, Masarska do 8, Pola, Prochowa, Rzeźnicza nieparzyste
37 Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 1, ul. Rzeźnicza 4, 31-540 Kraków Gęsia, Kotlarska, Masarska od 9, Rzeźnicza parzyste, Semperitowców
38 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Półkole 11, 31-559 Kraków Bajeczna, Miedziana, Na Szaniec parzyste, Ofiar Dąbia
39 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Półkole 11, 31-559 Kraków Półkole, Widok nieparzyste i parzyste od 14 do 22a
40 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Jachowicza 5, 31-564 Kraków Aleja Pokoju nieparzyste od 31b do 45 i parzyste od 20 do 46, Na Szaniec nieparzyste, Widok parzyste od 2 do 12
41 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Jachowicza 5, 31-564 Kraków Czyżyńska 21, Dąbska, Jachowicza, Kosynierów, Lema parzyste od 24 do 32, Mogilska 109, Nizinna, Świtezianki, Zwycięstwa
III PRĄDNIK CZERWONY
42 Szkoła Podstawowa Nr 114, ul. Łąkowa 31, 31-443 Kraków Aleja Jana Pawła II parzyste do 68, Czyżyńska (bez 21, 21A), Kantora, Ładna, Majora Pilota Janusa, Meissnera parzyste od 32 do 48, Mogilska od 114, Ogrodnicza, Ostatnia, Pułkownika Pilota Łaszkiewicza, Szkółkowa
43 Szkoła Podstawowa Nr 114, ul. Łąkowa 31, 31-443 Kraków Śliczna
44 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków Janickiego, Łąkowa, Meissnera nieparzyste od 17 do 37, Nieduża, Ułanów nieparzyste do 5 i parzyste do 14, Włodkowica parzyste
45 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków Markowskiego 15, Ugorek nieparzyste, Ułanów nieparzyste od 7 do 15 i parzyste od 16 do 44B, Włodkowica nieparzyste
46 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9, ul. Seniorów Lotnictwa 5, 31-445 Kraków Fiołkowa od 10, Ugorek parzyste od 8 do 20
47 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9, ul. Seniorów Lotnictwa 5, 31-445 Kraków Fiołkowa od 1 do 9, Seniorów Lotnictwa, Spadochroniarzy, Ugorek parzyste od 2 do 4, Ułanów nieparzyste od 17 do 29a i parzyste od 46 do 50a
48 Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1, ul. Pilotów 51, 31-462 Kraków Bajana, Chałupnika, Krzywoń, Majowa, Meissnera 5 i parzyste od 4 do 28, Nieznana, Pilotów nieparzyste od 1 do 51, Podmiejska, Profesora Wereszyckiego, Raciborskiego, Rozmarynowa, Startowa, Swojska, Widna, Wiejska, Żwirki i Wigury
49 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO, ul. Stanisława ze Skalbmierza 7, 31-436 Kraków Brogi parzyste, Dobra, Jaśminowa, Kanonierów, Malawskiego, Mieszka I, Partyzantów, Piękna, Pilotów parzyste od 2 do 4C, Ptasia, Saperów, Sokołowskiego, Szwoleżerów, Wieniawskiego
50 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO, ul. Stanisława ze Skalbmierza 7, 31-436 Kraków Bosaków, Czereśniowa, Lublańska parzyste od 14 do 24, Miechowity nieparzyste od 1 do 15a i parzyste od 4 do 6a, Olsztyńska, Środkowa, Turkusowa
51 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO, ul. Stanisława ze Skalbmierza 7, 31-436 Kraków Bohaterów Wietnamu, Miechowity nieparzyste od 17 do 21a i parzyste 8 i 10, Młyńska nieparzyste, Pilotów parzyste od 6a do 10, Stanisława Ze Skalbmierza
52 Samorządowe Przedszkole Nr 14, ul. Młyńska Boczna 4, 31-470 Kraków Młyńska Boczna parzyste, Młyńska parzyste, Sadzawki
53 Szkoła Podstawowa Nr 64, ul. Sadzawki 1, 31-465 Kraków Dzielskiego, Młyńska Boczna nieparzyste, Pilotów parzyste od 22 do 62, XX. Pijarów
54 Szkoła Podstawowa Nr 64, ul. Sadzawki 1, 31-465 Kraków Akacjowa (bez 10, 12), Cieślewskiego parzyste, Pilotów nieparzyste od 59, Pszona, Ułanów nieparzyste od 33 i parzyste od 52, Wysoka
55 Szkoła Podstawowa Nr 64, ul. Sadzawki 1, 31-465 Kraków Akacjowa 10, 12, Cieślewskiego nieparzyste
56 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków Aleja Generała Bora-Komorowskiego od 9 do 33, Aliny, Balladyny, Brzechwy, Dobrego Pasterza nieparzyste od 125 i parzyste od 116 do 122C, Harnasiów, Janosika, Krzesławicka nieparzyste, Liryczna, Lublańska parzyste od 34 do 38, Nikifora, Słoneckiego
57 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków Bachledy, Kwartowa, Marchołta, Reduta 21 i od 24, Sabały
58 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków Powstańców nieparzyste od 113 do 115A i parzyste od 46a do 52A, Reduta od 1 do 11B, Strzelców od 14
59 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków Powstańców nieparzyste od 57B do 97 i parzyste od 28 do 46
60 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków Antyczna, Pana Cogito, Rozrywka, Strzelców od 4 do 11E
61 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Kazimierza Odnowiciela 2, 31-481 Kraków Bitschana, Boznańskiej, Dobrego Pasterza nieparzyste od 105 do 119A i parzyste od 102 do 114a, Eminowicza, Kazimierza Odnowiciela, Łuszczkiewicza, Naczelna, Olszecka, Promienistych, Sudolska
62 Samorządowe Przedszkole Nr 178, ul. Sudolska 3, 31-423 Kraków Liliowa, Majora nieparzyste od 7 i parzyste, Powstańców nieparzyste od 3 do 53 i parzyste od 4 do 26
63 Samorządowe Przedszkole Nr 178, ul. Sudolska 3, 31-423 Kraków Łepkowskiego nieparzyste od 9 i parzyste, Majora nieparzyste od 1 do 5b, Majora Nuszkiewicza do 11
64 Krakowskie Forum Kultury Klub Malwa, ul. Dobrego Pasterza 6, 31-416 Kraków Białych Brzóz, Ciołkowskiego, Combrowa, Dobrego Pasterza od 41 do 101, Dominikanów, Jasnorzewskiej, Lublańska 11, 11a, Kaczary, Nabielaka, Ostroroga, Rezedowa, Rokitniańska, Woronicza
65 Szkoła Podstawowa Nr 95, ul. Wileńska 9b, 31-413 Kraków Błękitna, Brogi nieparzyste, Czerwonego Prądnika, Gdańska, Nadrzeczna, Pogodna, Radomska, Trębacza, Żułowska
66 Szkoła Podstawowa Nr 95, ul. Wileńska 9b, 31-413 Kraków Aleja 29 Listopada nieparzyste od 41 do 59 i parzyste od 42b do 48c, Celarowska parzyste od 26a, Klemensiewicza, Wileńska, Zaułek Wileński
67 Oddziały Samorządowego Przedszkola Nr 162, ul. Duchacka 3, 31-426 Kraków Aleja 29 Listopada nieparzyste od 65 do 85 i parzyste od 50 do 70, Celarowska nieparzyste i parzyste do 24, Czerwona, Duchacka, Fertnera, Generała Prądzyńskiego, Sadowa, Wiśniowa, Żmujdzka nieparzyste do 23 i parzyste do 16a, Żytnia
68 Młodzieżowy Dom Kultury, al. 29 Listopada 102, 31-406 Kraków Aleja 29 Listopada nieparzyste od 101 do 149 i parzyste od 92 do 154, Chlebowa, Dobrego Pasterza od 1 do 40, Jezuitów, Łepkowskiego nieparzyste od 1 do 7, Majora Nuszkiewicza od 12, Na Barciach, Nad Strugą 7a, 17, Opolska 110, 112, 114, Pocieszka, Rybianka, Szklana, Świętego Andrzeja Boboli
IV PRĄDNIK BIAŁY
69 Samorządowe Przedszkole Nr 66, ul. Arcybiskupa Felińskiego 35, 31-236 Kraków Arcybiskupa Felińskiego, Grabczaka, Księdza Meiera
70 Młodzieżowy Dom Kultury, al. 29 Listopada 102, 31-406 Kraków Banacha do 37, Kuźnicy Kołłątajowskiej od 16 do 16E, Marczyńskiego
71 Młodzieżowy Dom Kultury, al. 29 Listopada 102, 31-406 Kraków Aleja 29 Listopada nieparzyste od 153 i parzyste od 162, Kuźnicy Kołłątajowskiej od 1 do 13B i od 14 do 15C, Potockiego
72 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Porzeczkowa 3, 31-234 Kraków Kuźnicy Kołłątajowskiej 13C, 13D i od 17, Natansona, Słomczyńskiego
73 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Porzeczkowa 3, 31-234 Kraków Arsenał, Banacha od 47, Belwederczyków, Bibicka, Dożynkowa, Dróżnicka, Głogowa, Górka Narodowa, Górnickiego nieparzyste od 45 i parzyste od 28, Koło Białuchy, Koralowa, Nowa Górka, Okulistów, Osiedle Witkowice Nowe, Porzeczkowa, Profesora Chylińskiego, Rysiewicza, Siewna 25 i 25a, parzyste od 50, Stefanowicza, Suche Łąki, Turowiec, Urodzajna, Wądół, Witkowicka, Zielone Wzgórze
74 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Pigonia 2, 31-230 Kraków Glogera, Jarzynowa, Jasna, Kosmonautów, Malinowa, Matki Tajber, Mączna, Pachońskiego 18, Pasteura, Piaszczysta, Pigonia, Rybałtowska, Zaremby, Zielińska, Zimorowicza, Żwirowa
75 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Pigonia 2, 31-230 Kraków Białoprądnicka, Bularnia, Górnickiego do 6, Kluzeka, Nad Sudołem 32 i 32a, Pleszowska, Proszowicka, Szopkarzy
76 Zespół Szkół Nr 5, ul. Mackiewicza 15, 31-214 Kraków Górnickiego nieparzyste od 9 do 35 i parzyste od 8 do 26, Herwina-Piątka, Lechonia, Mackiewicza od 14b do 22, Pachońskiego od 28, Rokosza
77 Zespół Szkół Nr 5, ul. Mackiewicza 15, 31-214 Kraków Bociana, Kręta, Osiedle Mozarta, Polna, Siewna parzyste od 2 do 46
78 Zespół Szkół Nr 5, ul. Mackiewicza 15, 31-214 Kraków Grażyny, Jabłonna, Kołaczy, Legnicka, Nad Strugą 9, Szafirowa, Zawodzie, Zgody
79 Zespół Szkół Nr 5, ul. Mackiewicza 15, 31-214 Kraków Bałtycka, Bursztynowa, Imbramowska, Jazowa, Litawora, Mackiewicza od 1 do 12, Narutowicza, Opolska 100, Papiernicza, Syreny, Turystyczna
80 Zespół Szkół Nr 5, ul. Mackiewicza 15, 31-214 Kraków Mackiewicza 23, 25, Siewna nieparzyste od 17 do 23D
81 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Intergracyjnymi Nr 107, ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków Bobrzeckiej, Frycza-Modrzewskiego, Konecznego, Reja 9, Żabiniec, Żmujdzka nieparzyste od 27 do 49 i parzyste od 18 do 32
82 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107, ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków Jaracza, Księdza Siemaszki nieparzyste od 13a do 27A, Reja (bez 9), Solskiego
83 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107, ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków Biała, Generała Fieldorfa-Nila, Korczaka, Prądnicka nieparzyste od 95 do 125 i parzyste 78 i 78a, Zdrowa
84 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107, ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków Bratysławska, Doktora Twardego, Księdza Siemaszki nieparzyste od 29 do 51 i parzyste od 16 do 64, Lekarska, Pielęgniarek, Prądnicka nieparzyste od 41 do 89 i parzyste od 46 do 76
85 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków Kluczborska od 15, Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 11 do 19 i parzyste od 2 do 6
86 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków Kluczborska 3, 4, 5, Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 3 do 9
87 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków Rusznikarska nieparzyste od 13 do 21 i parzyste od 4 do 16, Rusznikarska-Deptak, Wybickiego nieparzyste od 1 do 3E i parzyste od 6 do 10
88 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków Rusznikarska nieparzyste od 1 do 11, Władysława Łokietka nieparzyste od 47 do 59, Wybickiego parzyste od 14 do 18
89 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Batalionu „Skała” AK 12, 31-273 Kraków Batalionu „Skała” AK, Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 21c do 25 i parzyste od 24 do 28
90 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Batalionu „Skała” AK 12, 31-273 Kraków Krowoderskich Zuchów parzyste od 8 do 22, Opolska nieparzyste (bez 5)
91 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Batalionu „Skała” AK 12, 31-273 Kraków Bliska, Bukietowa, Grochowiaka, Jordanowska, Na Chałupkach, Nad Sudołem 6, Nawigacyjna, Opolska parzyste do 60A, Owsiana, Pachońskiego nieparzyste do 9 i parzyste od 2 do 6a, Pękowicka do 37G, Północna, Skrajna, Stelmachów parzyste od 20 do 24, Tomkowicza, Vetulaniego, Wewnętrzna, Władysława Łokietka od 79 do 124, Wyki
92 Samorządowe Przedszkole Nr 165, ul. Danka 1, 31-229 Kraków Danka, Nad Sudołem od 8 do 24, Pachońskiego nieparzyste od 11 do 17 i parzyste od 8 do 16
93 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Kaczorówka 4, 31-264 Kraków Azaliowa, Chabrowa, Frycza, Gaik, Generała Paszkowskiego, Gospodarska, Gryczana, Jęczmienna, Jurajska, Kaczorówka, Konopna, Lniana, Maciejkowa, Miętowa, Na Budzyniu, Na Mostkach, Na Zielonki, Orlich Gniazd, Pękowicka od 44, Potoczek, Poziomkowa, Skotnica, Starego Wiarusa, Waliszewskiego, Władysława Łokietka od 128, Zefirowa
94 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 53, ul. Stawowa 179, 31-364 Kraków Budrysów, Dziewanny, Margaretek, Na Polach, Na Wyrębę, Nawojowska, Ojcowska, Okrężna, Pasternik parzyste, Pejzażowa, Starego Dębu, Stawowa od 184, Szarotki, Zaborska
95 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 53, ul. Stawowa 179, 31-328 Kraków Chełmońskiego nieparzyste od 207 i parzyste od 172, Chmurna, Conrada parzyste, Dzielna, Hoża, Jasnogórska, Lazurowa, Profesora Mięsowicza, Radzikowskiego parzyste od 152, Słotna, Smętna, Sosnowiecka nieparzyste do 93 i parzyste do 32G, Stawowa nieparzyste od 55 do 181 i parzyste do 178, Stelmachów nieparzyste od 147 i parzyste od 66, Śmiała, Waleczna
96 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli, ul. Stelmachów 137, 31-349 Kraków Biskupa Gawliny, Chełmońskiego nieparzyste od 95 do 119 i parzyste od 70A do 168, Generała Kiwerskiego, Generała Kukiela, Generała Olszyny-Wilczyńskiego, Generała Pełczyńskiego, Kaczmarczyka, Kalenkiewicza, Kasznicy, Piaskowa, Stelmachów nieparzyste od 1 do 137 i parzyste od 34 do 48L, Tumanowicza
97 Szkoła Podstawowa Nr 119, ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków Conrada nieparzyste, Fiszera, Podkowińskiego, Radzikowskiego nieparzyste od 59 do 83 i parzyste od 114 do 142, Słowicza
98 Szkoła Podstawowa Nr 119, ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków Radzikowskiego nieparzyste od 17 do 51 i parzyste od 70 do 108
99 Szkoła Podstawowa Nr 119, ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków Gnieźnieńska parzyste od 18B do 26, Jaremy nieparzyste od 21 do 25 i parzyste, Pużaka 27, 29, Zygmuntowska od 24
100 Szkoła Podstawowa Nr 119, ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków Czerwieńskiego, Pużaka nieparzyste od 3 do 25 i parzyste od 2 do 8, Radzikowskiego 66, Wilcza
101 Szkoła Podstawowa Nr 119, ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków Elsnera 1, 3 i parzyste od 4 do 6, Gnieźnieńska nieparzyste od 1a do 33 i parzyste od 2 do 18, Jaremy nieparzyste od 1 do 19a, Lentza, Radzikowskiego nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 34 do 62, Weissa 4, 8 i nieparzyste do 15, Zygmuntowska nieparzyste do 23, parzyste do 20
102 XIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków Chełmońskiego od 1 do 41, Ehrenberga, Elsnera nieparzyste od 7 do 21 i parzyste od 18 do 24, Murarska, Nałkowskiego, Niska, Radzikowskiego parzyste od 2 do 30, Stachiewicza parzyste od 6 do 24A, Stanisławskiego, Weissa parzyste od 14 do 20, Wodzinowskiego, Wysockiego
103 XIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków Berwińskiego, Gdyńska, Makowskiego 20, 22, Mehoffera, Modrzejewskiej nieparzyste od 1 do 21 i parzyste od 2 do 14a, Różyckiego, Stachiewicza nieparzyste od 35 do 41 i parzyste od 26 do 52, Wielkotyrnowska nieparzyste od 1 do 37 i parzyste od 2 do 20 (bez 16 i 16a)
104 Szkoła Podstawowa Nr 113, ul. Stachiewicza 33, 31-328 Kraków Makowskiego (bez 20, 22), Modrzejewskiej parzyste od 16, Opolska 5, Palacha, Stachiewicza 45, 47, 58, Wielkotyrnowska 16, 16a, 39
105 Szkoła Podstawowa Nr 113, ul. Stachiewicza 33, 31-328 Kraków Chełmońskiego-Deptak, Pod Fortem, Racławicka 57, Stachiewicza nieparzyste od 3 do 33, Styki, Władysława Łokietka 39 i 60, Wybickiego nieparzyste od 7 i parzyste od 30 do 52
V KROWODRZA
106 Zespół Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Zakątek 2, 30-076 Kraków Aleja Kijowska parzyste od 22 do 24, Czyżewskiego, Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 103 i parzyste od 58 do 104, Kronikarza Galla parzyste od 2 do 12, Królewska nieparzyste od 45 do 59, Nowowiejska od 1 do 12, Przeskok, Siemieńskiego, Urzędnicza parzyste od 52a do 64, Zakątek od 4 do 13
107 Zespół Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Zakątek 2, 30-076 Kraków Aleja Grottgera 66, Aleja Kijowska parzyste od 30 do 40, Bytomska, Kadecka, Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 67 do 97 i parzyste od 108 do 144, Kronikarza Galla nieparzyste od 1b do 11, Królewska nieparzyste od 61 do 69, Racławicka parzyste od 2 do 32a, Zakątek od 1 do 3
108 Szkoła Podstawowa Nr 106, ul. Litewska 34, 30-014 Kraków Aleja Grottgera 43, Aleja Kijowska nieparzyste od 29 do 89, Mazowiecka parzyste od 60 do 112, Racławicka 29, 31, Rzeczna, Wojskowa, Wrocławska 78, 78a, 80
109 Szkoła Podstawowa Nr 106, ul. Litewska 34, 30-014 Kraków Aleja Kijowska parzyste od 48 do 68, Mazowiecka nieparzyste od 113 do 131, Racławicka parzyste od 40 do 60, Wrocławska nieparzyste od 75 do 97 i parzyste od 66 do 76
110 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Mazowiecka 70, 30-019 Kraków Oboźna, Poznańska, Racławicka 55, Składowa od 16, Władysława Łokietka od 1 do 32, Wrocławska nieparzyste od 11 do 69
111 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Mazowiecka 70, 30-019 Kraków Kmieca, Litewska nieparzyste od 37 do 49 oraz parzyste od 20 do 34, Mazowiecka nieparzyste od 41 do 55, Racławicka nieparzyste od 39 do 47, Wójtowska 2 i 4, Wrocławska parzyste od 42 do 62
112 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Mazowiecka 70, 30-019 Kraków Augustynka-Wichury, Friedleina, Kamienna parzyste do 14, Odrowąża, Plater, Prądnicka nieparzyste do 31 i parzyste od 8 do 42, Składowa od 1 do 14b, Wrocławska nieparzyste od 5a do 9, Zbożowa
113 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Mazowiecka 70, 30-019 Kraków Aleja Grottgera nieparzyste od 1 do 37, Aleja Słowackiego parzyste od 24 do 36, Gzymsików, Litewska nieparzyste od 9 do 23, Mazowiecka nieparzyste od 23 do 39 i parzyste od 2 do 46, Sienkiewicza parzyste od 30 do 34, Wójtowska nieparzyste od 3 do 9, Wrocławska parzyste od 26 do 38A
114 Urząd Miasta Krakowa, ul. Lubelska 27, 30-003 Kraków Aleja Słowackiego parzyste od 38 do 66, Cieszyńska, Lubelska, Mazowiecka nieparzyste od 1 do 21, Prądnicka 4 i 6, Słomnicka, Śląska, Świętokrzyska, Wrocławska parzyste od 8 do 24
115 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków Aleja Grottgera parzyste do 34, Berenta, Biernackiego, Józefitów od 1 do 11, Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 1 do 61 i parzyste od 2 do 54a, Kościelna, Królewska nieparzyste od 1 do 43, Kujawska, Łobzowska 67, Plac Axentowicza 3, 5, 7, Pomorska parzyste, Racławicka nieparzyste od 1 do 21, Sienkiewicza od 18 do 27, Urzędnicza 68 i nieparzyste od 49 do 65, Wyspiańskiego, Zbrojów
116 Uniwersytet Ekonomiczny Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem, ul. Sienkiewicza 4, 30-033 Kraków Aleja Słowackiego parzyste od 2 do 20, Lenartowicza od 16 do 23, Łobzowska parzyste od 44 do 52, Plac Axentowicza 4, 6, Plac Inwalidów 6, 7, 8, Pomorska nieparzyste, Sienkiewicza od 1 do 15
117 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Konarskiego 2, 30-049 Kraków Chopina nieparzyste od 1 do 13 i parzyste od 4 do 18, Czarnowiejska nieparzyste od 39 do 51, Karłowicza, Konarskiego nieparzyste od 1 do 37, Lea parzyste od 4 do 12a, Symfoniczna, Szymanowskiego
118 IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Czapińskiego 5, 30-048 Kraków Chopina nieparzyste od 17 do 33 i parzyste od 20 do 38, Czapińskiego, Czarnowiejska nieparzyste od 55 do 63, Józefitów od 15 do 21, Konarskiego nieparzyste od 39 do 47 i parzyste od 2 do 54, Królewska parzyste od 2 do 54, Lea nieparzyste od 5 do 19a i parzyste od 12b do 18, Plac Inwalidów 3, 4, Urzędnicza nieparzyste od 1 do 47
119 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12, al. Kijowska 3, 30-079 Kraków Aleja Kijowska 3, 8, 10, Chocimska nieparzyste od 1 do 29 i parzyste od 4 do 32, Czarnowiejska nieparzyste od 73 do 103, Lea parzyste od 20 do 36a, Ogrodniczek, Plac Nowowiejski, Spokojna, Urzędnicza parzyste od 4 do 30, Za Targiem
120 Szkoła Podstawowa z Oddzialami Sportowymi Nr 5, al. Kijowska 8, 30-079 Kraków Aleja Kijowska nieparzyste od 9 do 13 i parzyste od 12 do 16, Chocimska parzyste od 38 i nieparzyste od 31 do 39, Kronikarza Galla parzyste od 18 do 24, Królewska parzyste od 56 do 88, Lea nieparzyste od 21a do 55, Nowowiejska nieparzyste od 29 do 37 i parzyste od 20 do 32, Urzędnicza parzyste od 36 do 48
121 MDK „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18, 30-059 Kraków Akademicka, Aleja 3 Maja, Aleja Mickiewicza parzyste, Beniowskiego, Chodowieckiego, Cichy Kącik, Czarnowiejska parzyste od 36 do 84, Domeyki, Goetla, Igrców, Ingardena, Kadrówki, Oleandry, Olimpijska, Piastowska nieparzyste od 19 do 39a, Radwańskiego, Reymana, Reymonta nieparzyste od 1 do 17 i parzyste, Tkacka
122 VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków Bydgoska, Kronikarza Galla nieparzyste od 15 do 23, Królewska parzyste od 90 do 94, Lea nieparzyste od 75 do 79 i parzyste od 44 do 64, Misjonarska, Skarbińskiego, Staffa
123 VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków Chmiela, Lea nieparzyste od 99 do 115 i parzyste od 86 do 100, Obopólna, Piastowska 57, Smoluchowskiego, Warmijska
124 VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków Armii Krajowej nieparzyste od 5 do 33, Bakałarzy, Brązownicza, Budryka, Buszka, Gramatyka, Hamernia 1, Kawiory, Konwisarzy, Miechowska, Mydlnicka nieparzyste, Nawojki, Odlewnicza (bez 1, 3), Piastowska 22 i nieparzyste od 47 do 51, Przybyszewskiego 83 i parzyste od 64, Pyjasa, Reymonta nieparzyste od 21, Rolnicza, Rostafińskiego, Spiżowa, Tokarskiego, Toruńska
VI BRONOWICE
125 Szkoła Podstawowa Nr 93, ul. Szlachtowskiego 31, 30-132 Kraków Altanowa, Armii Krajowej parzyste do 16, Bandtkiego od 20, Bronowicka 20, 38, Cicha, Kołowa, Lea nieparzyste od 123 do 187 i parzyste od 110 do 124, Młodej Polski, Niedziałkowskiego, Piastowska parzyste od 30 do 44d, Rydla parzyste od 2 do 24, Szlachtowskiego, Zarzecze nieparzyste do 27A i parzyste do 22
126 Szkoła Podstawowa Nr 93, ul. Szlachtowskiego 31, 30-132 Kraków Bronowicka parzyste od 2 do 16, Jadwigi z Łobzowa, Krzywy Zaułek, Piastowska parzyste od 46 do 50, Rydla nieparzyste od 1 do 17, Staszczyka, Żelechowskiego
127 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Złoty Róg 30, 30-095 Kraków Bronowicka nieparzyste od 5 do 51, Czeladnicza, Głowackiego parzyste, Grenadierów, Halczyna, Kmietowicza, Krakusów, Rydla nieparzyste od 19 do 57 i parzyste od 26 do 50, Zaczarowane Koło
128 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Złoty Róg 30, 30-095 Kraków Bronowicka nieparzyste od 55 do 135A, Czepca, Górna, Rodakowskiego, Wallek-Walewskiego, Wernyhory, Wjazdowa, Złoty Róg
129 Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1, ul. Wesele 41, 30-127 Kraków Bandtkiego od 1 do 19, Bronowicka parzyste od 42 do 90, Przybyszewskiego nieparzyste od 1 do 15a i parzyste od 2 do 14a, Sołtysa Dytmara, Stańczyka, Zapolskiej
130 Zespół Szkół Budowlanych Nr 1, ul. Szablowskiego 1, 30-127 Kraków Armii Krajowej 18, Drzymały, Kunickiego, Lea nieparzyste od 189 i parzyste od 140, Mysłakowskiego, Przybyszewskiego nieparzyste od 17 do 71 i parzyste od 16 do 56, Sewera, Szablowskiego, Świętego Wojciecha, Wesele, Włościańska, Zarzecze nieparzyste od 29 do 77 i parzyste od 24 do 90
131 XVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Na Błonie 15b, 30-147 Kraków Arciszewskiego, Balicka nieparzyste od 61 do 103a i parzyste od 40 do 102a, Brzegowa, Bzymka-Strzałkowskiego, Filtrowa, Hamernia (bez 1), Jesionowa 30, Justowska, Kowalskiego, Księdza Machaya, Kuźnicza, Kwiatkowskiego, Legendy, Lindego, Na Błonie nieparzyste od 19 i parzyste, Nad Zalewem od 10, Nawary, Ochlewskiego, Odlewnicza 1, 3, Olkuska, Orna, Pamiętna, Piwnika Ponurego, Popiela, Prystora, Przesmyk, Przyjemna, Rotmistrza Pileckiego, Stróżeckiego, Trawiasta, Wiedeńska, Zarudawie, Zarzecze od 97 do 136, Zygmunta Starego nieparzyste od 1 do 1F
132 XVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Na Błonie 15b, 30-147 Kraków Armii Krajowej nieparzyste od 77 do 97, Bronowicka parzyste od 126 do 146, Jabłonkowska, Na Błonie nieparzyste od 15 do 17c
133 Szkoła Podstawowa Nr 153, ul. Na Błonie 15d, 30-147 Kraków Na Błonie nieparzyste od 9 do 13e (bez 9a)
134 Szkoła Podstawowa Nr 153, ul. Na Błonie 15d, 30-147 Kraków Balicka nieparzyste od 1 do 53 i parzyste od 12 do 20, Na Błonie nieparzyste od 1 do 7c, 9a, Zielony Most 2
135 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków Boya-Żeleńskiego, Generała Wieniawy-Długoszowskiego do 44A, Groszkowa, Katowicka, Księdza Truszkowskiego, Narcyzowa, Naukowców, Osiedle Złota Podkowa, Palmowa, Pasternik nieparzyste, Peipera, Pod Strzechą, Poetów, Radzikowskiego nieparzyste od 117, Rzeźbiarzy, Tetmajera, Witkiewicza, Wizjonerów, Zielony Most od 4 do 12a, Żeleńskiego
136 Szkoła Podstawowa Nr 138, ul. Wierzyńskiego 3, 30-198 Kraków Balicka od 116 do 287, Brzozowskiego, Generała Wieniawy-Długoszowskiego od 114, Godlewskiego, Gradowa, Majora Łupaszki, Na Nowinach, Profesora Myczkowskiego do 8, Przy Młynówce, Wierzyńskiego, Wójcickiego, Zaklucze, Zygmunta Starego nieparzyste od 83 i parzyste od 64
137 Szkoła Podstawowa Nr 138, ul. Wierzyńskiego 3, 30-198 Kraków Balicka od 289, Brzezińskiego, Dolińskiego, Hemara, Kurozwęckiego, Profesora Myczkowskiego od 15, Profesora Spiczakowa, Wapiennik, Weryhy-Darowskiego, Zakliki z Mydlnik
VII ZWIERZYNIEC
138 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza, ul. Korzeniaka 18, 30-298 Kraków Amazonek, Głogowiec, Insurekcji Kościuszkowskiej, Jagiełka, Jantarowa, Korzeniaka, Kosmowskiej, Krzyżówka, Księdza Skargi, Leśmiana, Majówny, Na Borach, Na Polankach, Nad Źródłem, Olszanicka od 10, Pod Skałą, Pod Szańcami, Podkamyk, Porzecze, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Raczkiewicza, Stryjeńskiej, Szaserów, Wyżgi
139 Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Klub Kultury „Chełm”, ul. Chełmska 16, 30-238 Kraków Aleja Kasztanowa nieparzyste od 47A i parzyste od 54, Baranieckiego, Becka, Chełmska, Chwistka, Czecha, Grabowa parzyste, Junacka, Jurowicza, Królowej Jadwigi nieparzyste od 279 do 327, Malownicza, Marynarska, Nad Zalewem parzyste od 2 do 4u, Niezapominajek, Olszanicka od 1 do 9K, Orla od 136, Oświęcimska, Podłużna, Pod Stokiem, Przyszłości, Pylna, Rysi Stok, Rzepichy, Wilczy Stok, Wiosenna, Za Skłonem, Zakamycze, Zielony Dół
140 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Księcia Józefa 337, 30-243 Kraków Aleja Konarowa, Aleja Wędrowników, Astronautów, Astronomów, Bagatela, Bażancia, Bielańska, Bielańskiego, Czajek, Czyżyków, Daleka, Dworna, Jemiołuszek, Kaszubska, Krucza, Księcia Józefa nieparzyste od 291 i parzyste od 128, Maćkowa Góra, Marszałka Wolskiego, Mirowska, Na Górkach, Na Grabinach, Na Wirach, Niemena, Okrąg, Orla do 102, Oszustowskiego, Pod Janem, Pod Szwedem, Przepiórcza, Puchalskiego, Puszczyków, Rędzina, Sępia, Skalna, Sokola, Zakręt, Zaogrodzie, Zaszkolna
141 Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Klub Kultury „Przegorzały”, ul. Kamedulska 70, 30-252 Kraków Borówczana, Bruzdowa, Cygańska, Dobrzyckiego, Gajówka, Herzoga, Jodłowa, Kamedulska, Kasprzyckiego, Koziarówka, Księcia Józefa nieparzyste od 115b do 289 i parzyste od 84 do 120, Müncha, Muzyczki, Nietoperzy, Olchowa, Pajęcza, Przegorzalska, Rybna, Skibowa, Szyszko-Bohusza, Uboczna, Winowców, Zaskale, Żemaitisa, Żywiczna
142 Szkoła Podstawowa Nr 72, al. Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków Agrestowa, Aleja Do Kopca, Aleja Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, Aleja Kasztanowa nieparzyste od 1 do 41B i parzyste od 2A do 52E, Aleja Modrzewiowa, Aleja Panieńskich Skał, Aleja Pustelnika, Aleja Sosnowa, Aleja Żubrowa, Bodziszkowa, Cisowa, Dolina, Estreicherów, Grabowa nieparzyste, Halki, Jeleniowa, Jesionowa nieparzyste i parzyste do 24, Jontkowa Górka, Kogucia, Kopalina, Kotlarczyków, Krańcowa, Królowej Jadwigi nieparzyste od 215 do 277C i parzyste od 248 do 330, Kukułcza, Leśna, Łazarskiego, Migdałowa, Morelowa, Na Wierzchowinach, Nad Zalewem 1, 1a, 8, Nitscha, Sarnie Uroczysko, Świerkowa
143 Szkoła Podstawowa Nr 72, al. Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków 28 Lipca 1943, Bąkowskiego, Berberysowa, Bielaka, Borowego, Cedrowa, Ciechanowskiego, Czeremchowa, Koło Strzelnicy, Kopery, Korbutowej, Królowej Jadwigi nieparzyste od 161a do 213 i parzyste od 186a do 246, Krzywickiego, Lajkonika, Lisia, Mrówczana, Mydlnicka parzyste, Nasza, Pększyca-Grudzińskiego, Pod Sikornikiem, Pod Sulnikiem, Podłącze, Poniedziałkowy Dół, Poręba, Robla, Rogalskiego, Starowolska, Strzelnica, Wyrobka, Wyrwy-Furgalskiego, Złota
144 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Królowej Jadwigi 78, 30-209 Kraków Aleja Małeckiego, Doktora Kudlińskiego, Doktora Owcy-Orwicza, Emaus od 29, Fabijańskich, Gandhiego, Hofmana, Kopiec Kościuszki, Korzeniowskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste od 89 do 153e i parzyste od 84 do 184, Leszczynowa, Ludwika Węgierskiego, Odyńca, Piastowska nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 2 do 10, Przegon, Romera, Sawickiego, Słonecznikowa, Tondosa, Zimorodków
145 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Królowej Jadwigi 78, 30-209 Kraków Aleja Waszyngtona, Anczyca, Benedyktowicza, Białe Wzgórze, Do Przystani, Drożyna, Emaus do 28b, Gontyna, Gryfity, Królowej Jadwigi nieparzyste od 3 do 81 i parzyste od 4 do 78, Księcia Józefa nieparzyste od 1 do 115 i parzyste od 6 do 54a, Malczewskiego, Panoramiczna, Polnych Kwiatów, Świętej Bronisławy, Ukryta, Wioślarska, Wodociągowa, Zaścianek
146 Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Prusa 18, 30-117 Kraków Aleja Marszałka Focha od 24 do 42, Fałata, Kraszewskiego od 21, Kasztelańska, Mlaskotów parzyste od 4B, Prusa, Salwatorska nieparzyste od 11 do 35a i parzyste od 18 do 22, Wyczółkowskiego
147 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18, ul. Senatorska 35, 30-106 Kraków Aleja Krasińskiego parzyste od 4 do 32, Filarecka, Kałuży, Kraszewskiego od 1 do 19, Łowiecka, Morawskiego 10 i 12, Rotmistrza Dunin-Wąsowicza, Salwatorska nieparzyste od 1 do 5 i parzyste od 2 do 16, Senatorska nieparzyste od 1 do 21, Syrokomli nieparzyste i parzyste od 22 do 28, Ujejskiego nieparzyste, Włóczków parzyste od 20 do 22
148 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18, ul. Senatorska 35, 30-106 Kraków Borelowskiego-Lelewela, Dojazdowa, Flisacka, Jaskółcza, Komorowskiego, Kościuszki, Mlaskotów 2a i nieparzyste od 1 do 9, Morawskiego 5, Plac Na Stawach, Senatorska nieparzyste od 23 do 39 i parzyste, Stachowicza, Syrokomli parzyste od 2 do 20, Tatarska, Ujejskiego parzyste, Włóczków parzyste od 2 do 18 i 11a
VIII DĘBNIKI
149 Szkoła Podstawowa Nr 110, ul. Skwerowa 3, 30-317 Kraków Barska od 1 do 45, Kilińskiego, Konopnickiej nieparzyste od 1 do 13 i 25, Madalińskiego, Powroźnicza, Pułaskiego od 1 do 14, Różana, Rynek Dębnicki, Sandomierska, Wasilewskiego, Zamkowa, Zduńska
150 Szkoła Podstawowa Nr 110, ul. Skwerowa 3, 30-317 Kraków Bałuckiego, Dębowa, Konfederacka, Pułaskiego od 20, Rolna, Skwerowa, Szwedzka parzyste od 4 do 32, Tyniecka od 1 do 10a, Zagrody
151 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Komandosów 29, 30-334 Kraków Barska od 57, Komandosów nieparzyste od 1 do 23 (bez 19a), Konopnickiej nieparzyste od 17 do 33 (bez 25), Ludwinowska, Na Ustroniu, Swoboda, Turecka, Zatorska
152 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Komandosów 29, 30-334 Kraków Komandosów nieparzyste 19a, od 25 do 29 i parzyste
153 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Komandosów 29, 30-334 Kraków Słomiana nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 2 do 20, Szwedzka od 52
154 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Komandosów 29, 30-334 Kraków Kapelanka nieparzyste od 3, Rozdroże, Słomiana nieparzyste od 17 i parzyste od 22
155 Zespół Szkół Łączności, ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków Ceglarska, Kapelanka parzyste do 42B, Salezjańska, Świętego Jacka, Twardowskiego od 77, Wyłom
156 Zespół Szkół Łączności, ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków Biała Droga, Boczna, Bułhaka, Czarodziejska, Czechosłowacka, Dębnicka, Dworska, Generała Zielińskiego, Jaworowa, Kapelanka 1, 1a, Księdza Pawlickiego, Mieszczańska, Mitkowskiego, Monte Cassino, Nowaczyńskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Praska nieparzyste od 1 do 25 i parzyste od 2 do 46, Szwedzka nieparzyste od 3 do 27 i parzyste od 38 do 48, Twardowskiego od 5 do 65, Tyniecka od 10b do 18, Wierzbowa, Wygrana, Zagonów, Zielna
157 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3, ul. Praska 64, 30-322 Kraków Do Groty, Łosiówka, Patynów, Pietrusińskiego, Praska nieparzyste od 47 i parzyste od 52, Tyniecka od 23 do 43B
158 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków Ekielskiego, Harasymowicza, Krasowa, Księżarskiego, Moraczewskiego, Na Leszczu, Odrzywolskiego, Pokutyńskiego, Prylińskiego, Przełom, Sodowa, Talowskiego, Zakrzowiecka od 45 do 63
159 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków Bażanki, Ćwikłowa, Jemiołowa, Osiedle Felczaka, Rodzinna, Skalica, Słońskiego, Świętego Piotra, Tyniecka nieparzyste od 49 do 137i i parzyste od 46 do 118CA, Widłakowa nieparzyste od 3 do 9B i parzyste od 4 do 8n, Wzgórze, Zakrzowiecka do 43E
160 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Tyniecka 122, 30-376 Kraków Bobrowa, Bodzowska, Bojanówka, Brzask, Dąbrowa, Falista, Fosa, Granitowa, Gronowa, Jachimeckiego, Kaktusowa, Kolarzy, Kolna, Kostrzecka, Krzewowa, Nierówna, Osiedle Srebrne Uroczysko, Profesora Ślaskiego, Pustelnia, Tyniecka nieparzyste od 139 i parzyste od 120, Widłakowa nieparzyste od 13 i parzyste od 10, Wielkanocna, Zaciernie
161 Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec, ul. Dziewiarzy 7, 30-398 Kraków Benedyktyńska, Bogucianka od 1 do 41, Bolesława Śmiałego, Browarniana, Dziewiarzy, Fedkowicza, Heligundy, Lutego Tura, Nad Czerną, Obrony Tyńca, Promowa, Skołczanka, Szczygielskiego, Świętojańska, Toporczyków, Zagórze
162 Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec, ul. Dziewiarzy 7, 30-398 Kraków Bagienna, Bogucianka od 42, Bór, Danusi Jurandówny, Grodzisko, Janasówka, Juranda Ze Spychowa, Maćka Z Bogdańca, Podgórki Tynieckie od 43, Stępice, Walgierza Wdałego, Wielogórska, Zakleśnie
163 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Wrony 115, 30-399 Kraków Chlebiczna, Kołaczkowskiego, Medalionów, Nałkowskiej, Petrażyckiego nieparzyste od 41 i parzyste od 64, Prażmowskiego, Profesora Opałka, Radłowa, Solówki nieparzyste, Topografów, Waltera, Zientary, Żyzna
164 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Wrony 115, 30-399 Kraków Błotniska, Działowskiego, Hollendra, Kochmańskiego, Księdza Trockiego, Na Klińcu, Podgórki Tynieckie od 1 do 25, Sapalskiego, Skotnicka nieparzyste od 231 i parzyste od 252, Tretówka, Wapowskiego, Warchałowskiego, Wrony, Zagumnie
165 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Skotnicka 86, 30-394 Kraków Batalionów Chłopskich, Braterstwa Broni, Czerwone Maki od 69, Czwartaków, Domowa, Dworski Ogród, Krajobrazowa, Kresowa, Królówka, Laurowa, Majora Słabego, Mochnaniec, Obrońców Helu, Podole, Porucznika Emira, Skotnicka nieparzyste od 27c do 67 i parzyste od 24 do 86B, Srebrna, Sternbacha, Unruga, Winnicka, Zamglona, Zelwerowicza
166 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Skotnicka 86, 30-394 Kraków Baczyńskiego, Balanówka, Dobrowolskiego nieparzyste od 59 i parzyste od 46, Doktora Babińskiego od 62a, Generała Karcza nieparzyste do 33 i parzyste do 26D, Grzegorzewskiej od 24, Grzesiaka, Harcmistrza Orszy-Broniewskiego, Jasienicy, Kozienicka, Księdza Wujka, Kurzmanna, Łukowiec, Majora Królikiewicza, Ojca Bocheńskiego, Paska, Porfirowa, Rosista, Skotnicka nieparzyste od 135 do 211 i parzyste od 154 do 250, Starzyńskiego, Szerokie Łąki
167 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Skotnicka 86, 30-394 Kraków Barycza, Brűcknera, Bunscha, Czerwone Maki do 65, Dobrowolskiego Nieparzyste do 47 i parzyste do 30, Federowicza, Generała Karcza 34, Grzegorzewskiej do 19C, Hufcowa, Obrońców Tobruku, Skotnicka Nieparzyste od 69 do 129 i parzyste od 88 do 152, Szymonowica
168 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Biesiadna, Biskupa Małysiaka parzyste, Doktora Babińskiego nieparzyste od 15A do 43C i parzyste do 54, Doktora Piltza, Kolista, Komuny Paryskiej parzyste od 54, Krumłowskiego, Kwiecista, Macierzanki, Spacerowa nieparzyste od 15 (bez 27, 27N) i parzyste, Tymotkowa, Zamiejska
169 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Burgundzka, Gwieździsta, Kobierzyńska nieparzyste od 165 i parzyste od 148, Koszarówka, Normandzka, Obozowa nieparzyste od 1 do 45f, parzyste do 24c, Profesor Bieniarzówny, Pułkownika Spychalskiego, Skośna, Szuwarowa od 1 do 4, Wandejska, Zawiła nieparzyste od 53
170 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Lubostroń, Profesora Konopczyńskiego
171 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Frassati-Gawrońskiej, Profesora Bobrzyńskiego
172 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Chmieleniec, Szuwarowa od 5 do 8
173 Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Skośna 8, 30-383 Kraków Obozowa nieparzyste od 53 do 63, parzyste od 28 do 78b
174 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Kobierzyńska nieparzyste od 143 do 163 i parzyste od 128 do 142a, Obozowa nieparzyste od 83 do 103, Przyzby, Raciborska, Studzianki, Torfowa, Zalesie nieparzyste od 1 do 35 i parzyste od 2 do 18
175 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Drukarska, Gutenberga, Jahody, Profesora Wiśniewskiego, Przemiarki, Zachodnia nieparzyste, Zalesie nieparzyste od 39 i parzyste od 20
176 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Gronostajowa, Grota-Roweckiego nieparzyste od 49a do 65b, Kobierzyńska 107, Zachodnia parzyste
177 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Grota-Roweckiego nieparzyste od 35 do 49, Kobierzyńska 87, 96, 98, 100, Profesora Demetrykiewicza, Profesora Łojasiewicza, Rostworowskiego parzyste
178 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Kobierzyńska nieparzyste od 93 do 103 i od 113 do 139B i parzyste od 104 do 126
179 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Pszczelna 13, 30-385 Kraków Bułgarska, Dereniowa, Krokusowa, Liściasta, Łany, Magnolii, Pastelowa, Podhalańska nieparzyste, Pszczelna, Ruczaj nieparzyste od 17 do 45 i parzyste od 24 do 62b, Sąsiedzka, Turonia nieparzyste, Zbrojarzy nieparzyste od 87
180 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151, ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków Kobierzyńska parzyste od 62 do 68, Miłkowskiego
181 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151, ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków Grota-Roweckiego nieparzyste od 17 do 31, Kamieniarska, Norymberska do 11, Pychowicka
182 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151, ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków Grota-Roweckiego nieparzyste od 5 do 15, Kobierzyńska nieparzyste od 51 do 75 i parzyste od 54 do 60, Rostworowskiego nieparzyste
183 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151, ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków Kapelanka parzyste od 54, Kobierzyńska nieparzyste od 9 do 47 i parzyste od 20 do 28, Lipińskiego, Strąkowa nieparzyste
IX ŁAGIEWNIKI- BOREK FAŁĘCKI
184 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 158, ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków Borsucza nieparzyste od 5 i parzyste od 10, Odrzańska, Strąkowa parzyste
185 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S. A., ul. Brożka 3, 30-347 Kraków Bogdanowicza, Borsucza 1, 3, 3a i parzyste od 2 do 6, Brożka parzyste, Cegielniana nieparzyste, Kędzierzyńska, Kołobrzeska, Koszalińska, Lasek, Nowotarska, Pienińska, Plac Łagiewnicki, Słupska, Szaniawskiego, Wałbrzyska, Zielonogórska
186 Instytut Przemysłu Skórzanego, ul. Zakopiańska 9, 30-418 Kraków Cegielniana parzyste, Ciesielska, Deotymy, Do Wilgi, Hoffmanowej, Oraczy, Zakopiańska nieparzyste od 1 do 67B
187 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Fredry 65/71, 30-605 Kraków Fredry nieparzyste do 33 i parzyste do 38, Generała Roi parzyste do 6B, Goslara, Harcerska, Księdza Tischnera 8, 10A, 10B, 10C, Kurasia, Lechicka, Malutka, Na Grządkach, Ogrodniki, Pasieczna, Przy Torze, Urocza, Włodarska, Zakopiańska parzyste od 2a do 34
188 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Fredry 65/71, 30-383 Kraków Aleja Hyły, Chochołowska, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Fredry nieparzyste od 35 i parzyste od 42, Harcmistrza Millana, Kołodziejska, Kryształowa, Kwietna, Motarskiego, Myślenicka do 17, Pierzchówka parzyste do 28, Pocztowa, Połomskiego, Porucznika Wąchały, Ratajska, Siostry Faustyny, Sobótka, Sowia, Strumienna nieparzyste do 19 i parzyste do 14, Sucha, Świętego Brata Alberta, Totus Tuus, Żmichowskiej
189 Centrum Kultury Podgórza Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay”, ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków Herberta parzyste od 8 do 14, Jeleniogórska, Jugowicka parzyste, Marcika, Modra, Orzechowa, Osiedle Zaułek Jugowicki, Podmokła, Sielska, Zakopiańska nieparzyste od 99 do 145 i parzyste od 56 do 86, Zawiła nieparzyste od 1 do 51b
190 Szkoła Podstawowa Nr 49, ul. Montwiłła-Mireckiego 29, 30-426 Kraków Dekarzy, Falowa, Gajowa, Goplana, Huculska, Irysowa, Ludwisarzy, Łukasińskiego, Micińskiego, Młynowa, Piaseckiego, Ruczaj nieparzyste od 1 do 15g i parzyste od 2 do 20, Światowida, Świebodzicka, Tokarska, Turonia parzyste, Zaborze, Zbrojarzy nieparzyste od 1 do 83 i parzyste, Zdunów od 19
191 Szkoła Podstawowa Nr 49, ul. Montwiłła-Mireckiego 29, 30-426 Kraków Chłodna, Kościuszkowców, Kowalska, Krochmalniki, Miła, Montwiłła-Mireckiego, Na Zrębie, Niecała, Niemcewicza, Nowogródzka, Obozowa parzyste od 114 do 120, Okrzei, Podhalańska parzyste, Rynek Fałęcki, Tęczowa, Zakopiańska nieparzyste od 73 do 97, Zdunów od 1 do 18H, Żywiecka od 1 do 11
192 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 6, ul. Niecała 8, 30-425 Kraków Borkowskie Błonia, Cesarza, Doktora Łuczyńskiego, Druhny Hanki, Goryczkowa, Jagodowa, Kępna, Krępy, Księdza Karabuły, Księdza Zagrodzkiego, Kułakowskiego, Solvaya, Starca, Szczerbińskiego, Ziobrowskiego, Żywiecka od 12 do 56
X SWOSZOWICE
193 Szkoła Podstawowa Nr 97, ul. Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków Bastionowa, Baśniowa, Bluszczowa, Czołgistów, Dębickiego, Fałęcka, Janowskiego, Kadłubka, Kluka, Księżycowa, Marusarzówny, Nenko, Pustynna, Siostry Zimmer, Skrzetuskiego, Szmaragdowa, Wichrowa, Zawiła parzyste, Żaków Krakowskich
194 Szkoła Podstawowa Nr 97, ul. Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków Amarantowa, Banachiewicza, Bellerta, Boratyńskiego, Chęcińska, Chojnicka, Ciechanowska, Czerska, Doktora Judyma, Eibischa, Forteczna, Gadomskiego, Gałęzowskiego, Gumowskiego, Homolacsa, Kępińskiego, Kopernickiego, Kostrzewskiego, Krygowskiego, Krzyżtoporska, Księdza Dercza, Księdza Mączyńskiego, Kwiatowa, Łódzka, Maklakiewicza, Miodońskiego, Narvik, Pronaszków, Rabsztyńska, Radnickiego, Rdzawa, Rutkowskiego, Tochowicza, Umińskiej, Wachholza, Welońskiego, Zagaje, Zakopiańska nieparzyste od 147 do 181e, Zawiszy
195 Szkoła Podstawowa Nr 97, ul. Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków Borkowska
196 Centrum Kultury Podgórza Klub Kliny, ul. Biskupa Małysiaka 1, 30-389 Kraków Anusi, Arktyczna, Babinicza, Billewiczów, Biskupa Małysiaka nieparzyste, Braci Kiemliczów, Butrymów, Centkiewiczów, Dęboroga, Doktora Babińskiego nieparzyste do 15, Drozdowskich, Galaktyczna, Kamieniecka, Ketlinga, Komuny Paryskiej do 52, Korpala od 1 do 20, Krymska, Laudańska, Orleańska, Pawła z Krosna, Pod Dębami, Pod Strugą, Polarna, Profesora Czeppe, Profesora Geremka, Profesora Wicherkiewicza nieparzyste od 7 i parzyste, Sidzińska, Soroki, Spacerowa nieparzyste do 9, 27, 27N, Zaporoska, Zbaraska
197 Centrum Kultury Podgórza Klub Kliny, ul. Biskupa Małysiaka 1, 30-389 Kraków Korpala parzyste od 22, Mieczykowa, Profesora Bartla, Profesora Wicherkiewicza nieparzyste od 1 do 5, Szwed-Śniadowskiej, Warowna
198 Szkoła Podstawowa Nr 134, ul. Kłuszyńska 46, 30-499 Kraków Dębskiego, Libertowska, Miejscowa, Petrażyckiego nieparzyste od 1 do 39P i parzyste od 2 do 60B, Profesora Studniarskiego, Solówki parzyste, Taklińskiego, Ważewskiego, Zakarczmie od 61
199 Szkoła Podstawowa Nr 134, ul. Kłuszyńska 46, 30-449 Kraków Chorzowska, Dzikiej Róży, Inicjatywy Lokalnej, Księdza Maja, Kłuszyńska, Opatkowicka, Poronińska, Smoleńskiego, Starowiejska od 1 do 11, Torowa, Zakopiańska nieparzyste od 183 i parzyste od 196, Zakarczmie do 39c, Zembrzycka
200 Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 97, ul. Armii Kraków 76, 30-433 Kraków Armii Kraków, Białostocka, Bieszczadzka, Ciechocińska, Ciepła, Ciołkosza, Goździkowa, Horaka, Hubalczyków, Jasielska, Jugowicka nieparzyste, Kaliska, Kąpielowa nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 10, Kierzkowskiego, Kokosowa, Kolejarzy, Krośnieńska, Kustronia, Nowodworskiego, Owocowa, Siarczana, Szyllinga, Tulipanowa, Zakopiańska parzyste od 94 do 194, Zina
201 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Myślenicka 112, 30-698 Kraków Babiego Lata, Borowinowa, Chałubińskiego nieparzyste od 1 do 79 i parzyste od 2 do 96b, Czyrniańskiego, Druskiennicka, Gorczyna, Jeździecka, Kąpielowa nieparzyste od 11 i parzyste od 30, Krzyżanowskiego, Lasogórska, Lusińska, Łobodowskiego, Moszyńskiego, Muszyńskiego, Neussera, Niedźwiedziny, Piłkarska, Pytlasińskiego, Rabczańska, Sanatoryjna, Starowiejska od 12a, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zaruskiego
202 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Myślenicka 112, 30-698 Kraków Hypty, Iwonicka, Jar, Jelskiego, Korczyńskiego, Kotowskiego, Lecznicza, Merkuriusza Polskiego, Miarowa nieparzyste od 1 do 35b i parzyste od 2 do 16a, Michalika, Moczydło, Morozewicza, Myślenicka nieparzyste od 95 do 181 i parzyste od 68 do 152, Nałęczowska, Opalińskiego, Perłowa, Pinocci, Podgórki, Podhalnie, Przyrodnicza, Rymanowska, Sawiczewskich, Siarczanogórska, Siarczki, Soboniowicka, Srzednickiego, Stawisko, Stepowa, Szybisko, Topiarnia, Truskawiecka, Uzdrowiskowa, Warszewicza, Wierchowa, Wróblowicka nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 6, Wyrwa nieparzyste od 11 i parzyste od 6B, Wyżynna 25 i parzyste od 12F, Zdrojowa
203 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35, ul. Mirtowa 2, 30-698 Kraków Bogdanowskiego, Chałubińskiego nieparzyste od 85 i parzyste od 106, Czuchnowskiego, Doroszewskiego, Dróżka, Familijna, Gilowa, Herbowa, Iwaszkiewicza, Koźmiana, Księdza Kajzera, Landaua parzyste, Łysogórska, Mirtowa, Myślenicka nieparzyste od 189 i parzyste od 164, Niewodniczańskiego od 1 do 39a, Parafialna, Profesora Bochnaka, Syreńskiego, Wróblowicka
204 Centrum Kultury Podgórza Klub Wróblowice, ul. Niewodniczańskiego 74, 30-698 Kraków Aleksandrowicza, Chrzanowskiego, Gościnna, Grzepskiego, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich parzyste od 2 do 24, Niewodniczańskiego od 43, Nowickiego
205 Centrum Kultury Podgórza Klub Zbydniowice, ul. Matematyków Krakowskich 102, 30-698 Kraków Gołąba, Lei, Matematyków Krakowskich nieparzyste od 49 i parzyste od 26, Opiala, Szarskiego, Zbydniowicka
206 Szkoła Podstawowa „Rajska Szkoła”, ul. Tuchowska 113, 30-698 Kraków Bełzy, Do Luboni od 61, Droga Rokadowa, Gdowska, Golkowicka, Grawerska, Kenara, Kuryłowicza nieparzyste od 1 do 69 i parzyste od 2 do 50, Landaua nieparzyste, Matematyków Krakowskich nieparzyste od 11 do 27A, Miarowa nieparzyste od 37 i parzyste od 20, Na Pokusie, Nad Fosą, Orszańska, Osterwy nieparzyste od 27 i parzyste od 20, Rytownicza, Szczawnicka, Tuchowska od 98
207 Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice, ul. Kuryłowicza 115, 30-699 Kraków Berdyczowska, Chanieckiej, Drużbackiej, Geologów, Gombrowicza, Gruszczyńskiego nieparzyste od 47 i parzyste od 42, Jarockiego, Jasiukowicza, Krzemieniecka nieparzyste od 1 do 29 i parzyste od 2 do 14, Kukiełek Golkowickich, Kuryłowicza nieparzyste od 71 i parzyste od 52, Malinowskiego, Na Obrydki, Pajdaka, Ratajskiego, Schőnborna
208 Publiczne Rajskie Przedszkole, ul. Sztaudyngera 5, 30-694 Kraków Barycka, Bednarska 13K, 13KA, 13KB, 13L, Blacharska, Gacki, Gąsiorowskiego, Gruszczyńskiego nieparzyste od 3 do 21J i parzyste od 4 do 36, Hallera nieparzyste od 13 i parzyste od 16, Harcerzy Krakowskich, Hoborskiego, Kosocicka 73, 75, Koszutki, Krzemieniecka nieparzyste od 35 i parzyste od 36, Lande, Niebieska od 33, Osterwy nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 16, Pawłowskiego, Sczanieckiej, Szczegów, Sztaudyngera, Żelazowskiego
XI PODGÓRZE DUCHACKIE
209 Samorządowe Przedszkole Nr 33, ul. Rżącka 1, 30-687 Kraków Badurskiego 9, Bednarska nieparzyste do 11, 15, 15a, 15b i parzyste do 24, Biernata z Lublina, Błotna, Ciasna, Czajna, Hallera nieparzyste od 1 do 3a i parzyste od 4 do 10, Kalinowa, Kliniec, Kosocicka nieparzyste od 85A i parzyste od 72, Księdza Dźwigońskiego, Krystyna z Ostrowa, Łamana, Mokra, Niebieska nieparzyste do 29 i parzyste do 20, Obronna nieparzyste od 11 i parzyste od 6E, Podedworze nieparzyste od 15, Podlesie, Podwórkowa, Powały z Taczewa, Przewiewna, Przy Kuźni, Rżącka, Sadka, Słona Woda nieparzyste, Snozy, Sporna, Szpakowa, Tyranowskiego, Zacisze Drwinki, Zyndrama z Maszkowic
210 Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1, ul. Cechowa 57, 30-614 Kraków Błogosławionej Franciszki Siedliskiej, Cechowa nieparzyste od 57 i parzyste od 70, Gwarna, Kanarkowa, Kijanki, Łużycka nieparzyste od 75 i parzyste od 42, Nazaretańska, Pochyła, Podedworze parzyste od 24, Rodziny Jędów, Tuchowska nieparzyste od 1 do 49 i parzyste od 6a do 48, Ukośna, Urwana, Widnokrąg, Zimna
211 Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1, ul. Cechowa 57, 30-614 Kraków Kordiana, Tuchowska parzyste od 2 do 4C
212 Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1, ul. Cechowa 57, 30-661 Kraków Cechowa nieparzyste od 3 do 51 i parzyste od 2 do 68A, Łężce, Myślenicka nieparzyste od 65 do 75A i parzyste od 44 do 58, Stojałowskiego nieparzyste od 33 do 41 i parzyste, Szarych Szeregów, Wyrwa do 3A, Wyżynna nieparzyste do 9a i parzyste do 12
213 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162, ul. Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków Bojki
214 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162, ul. Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków Wysłouchów parzyste od 24 do 50
215 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162, ul. Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków Wysłouchów nieparzyste od 29 do 55 i parzyste od 16 do 22B, Turniejowa 72
216 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162, ul. Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków Stojałowskiego nieparzyste od 1 do 31, Wysłouchów parzyste od 2 do 14
217 Szkoła Podstawowa Nr 149, ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków Porucznika Halszki nieparzyste od 29, Wysłouchów nieparzyste od 1 do 27a
218 Szkoła Podstawowa Nr 149, ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków Bujaka od 10 do 16a, Herberta 27 i 29, Łowienicka, Myślenicka 40, Pagórkowa, Porucznika Halszki parzyste od 24
219 Szkoła Podstawowa Nr 149, ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków Bujaka od 1 do 8, Chmielna, Daliowa, Generała Filipowicza, Okopowa, Storczykowa, Żaka
220 Szkoła Podstawowa Nr 149, ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków Porucznika Halszki do 15, Witosa od 23
221 Szkoła Podstawowa Nr 149, ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków Turniejowa 70 i nieparzyste od 59, Witosa do 21
222 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Dobczycka 20, 30-620 Kraków Gołaśka
223 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Dobczycka 20, 30-620 Kraków Beskidzka, Dobczycka, Madera, Przekątna, Sanocka
224 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Dobczycka 20, 30-620 Kraków Malwowa, Pierzchówka nieparzyste od 9 i parzyste od 38, Przykopy nieparzyste od 5 i parzyste od 6, Sas-Zubrzyckiego, Tarnobrzeska, Telekiego
225 Zarząd Infrastruktury Sportowej, ul. Sławka 10, 30-633 Kraków Gminna, Heila, Kamieńskiego 11, Puszkarska, Sławka parzyste
226 Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej, ul. Malborska 98, 30-624 Kraków Bystra, Jastrzębia, Klonowica, Kotsisa, Pszenna, Strumienna nieparzyste od 21 i parzyste od 18, Wspólna od 1 do 19, Zielona
227 Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej, ul. Malborska 98, 30-624 Kraków Andrychowska, Gromady Grudziąż, Karpińskiego, Łapanowska, Łużycka od 1 do 41c, Marcowa, Monterska, Na Łuku, Ondraszka, Ossowskiego, Podgwiezdna, Sempołowskiej, Turniejowa nieparzyste do 57 i parzyste do 60, Wspólna od 22
228 Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej, ul. Malborska 98, 30-624 Kraków Albańska od 1 do 3, Białoruska 34, 36, Gryglewskiego, Krawiecka, Łabędzia, Makowa, Malborska nieparzyste od 65 i parzyste od 54, Mochnackiego, Pańska od 43, Poprzeczna, Skowronia, Sławka nieparzyste, Sportowa, Generała Sułkowskiego, Szczęśliwa, Szkolna, Zabawa, Zmartwychwstania Pańskiego
229 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 Internat, ul. Kamieńskiego 49, 30-644 Kraków Andricia, Bławatkowa, Buraczana, Dauna nieparzyste od 33 i parzyste od 32, Górska, Heltmana nieparzyste od 19 i parzyste od 70, Kadena-Bandrowskiego, Kamieńskiego nieparzyste od 31, Lisa-Kuli, Lubuska, Macedońska 23 i 25, Malborska nieparzyste od 35 do 63 i parzyste od 24 do 52, Nadzieja, Nowosądecka 22, Pierackiego, Szukiewicza, Zana
230 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 7, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków Czarnogórska nieparzyste do 9, Macedońska 6, Serbska 2, 4, Włoska 4 i nieparzyste od 13 do 19
231 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 7, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków Albańska od 7, Algierska, Czarnogórska parzyste do 10C, Estońska nieparzyste i parzyste do 6, Laszczki, Niepokólczyckiego, Trawniki, Wilgotna, Włoska parzyste od 6, Wolności
232 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 7, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków Białoruska nieparzyste od 11A do 69, Estońska parzyste od 8, Lirników, Nowosądecka parzyste od 46, Poturalskiego, Trybuny Ludów
233 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 7, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków Białoruska parzyste od 4 do 10e, Czarnogórska od 14 do 18a, Serbska 1, 3, Włoska 2, 2A, 2B i nieparzyste od 1 do 11
234 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Podedworze 16, 30-686 Kraków Łużycka nieparzyste od 43 do 53 i od 71 do 73c, Podedworze parzyste od 2 do 4
235 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Podedworze 16, 30-686 Kraków Łużycka nieparzyste od 55 do 69, Podedworze 6, 8
236 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Podedworze 16, 30-686 Kraków Bochenka, Podedworze 7 oraz parzyste od 10 do 20A
XII BIEŻANÓW- PROKOCIM
237 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, ul. Spółdzielców 5, 30-682 Kraków Nowosądecka nieparzyste
238 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, ul. Spółdzielców 5, 30-682 Kraków Na Kozłówce 2, 4, 4a, Spółdzielców nieparzyste od 15 i parzyste
239 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, ul. Spółdzielców 5, 30-682 Kraków Okólna 5 i parzyste od 4 do 18, Spółdzielców nieparzyste od 1 do 13
240 Szkoła Podstawowa Nr 123, ul. Okólna 16, 30-684 Kraków Facimiech, Okólna parzyste od 20 do 28
241 Szkoła Podstawowa Nr 123, ul. Okólna 16, 30-684 Kraków Na Kozłówce 10, 12, 12a, Okólna nieparzyste od 3 do 13 (bez 5)
242 Szkoła Podstawowa Nr 123, ul. Okólna 16, 30-684 Kraków Na Kozłówce 29, 31, 33 i parzyste od 14, Polonijna, Wielicka nieparzyste od 233 do 253B, Wlotowa
243 XV Liceum Ogólnokształcące, al. Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków Czorsztyńska, Jarosławska, Na Kozłówce nieparzyste od 3 do 27, Niedzicka, Profesora Seweryna, Stattlera, Wielicka nieparzyste od 165 do 207, Wolska, Zieleniec
244 XV Liceum Ogólnokształcące, al. Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków Aleja Dygasińskiego, Gersona, Libera, Na Wrzosach nieparzyste od 1 do 53 i parzyste od 2 do 48, Promienna, Prosta nieparzyste od 27 i parzyste od 20, Smolarzy, Snycerska nieparzyste od 1 do 39 i parzyste od 2 do 34, Szara, Śnieżna, Żniwna
245 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Popławskiego 17, 30-818 Kraków Andrusikiewicza, Balickiego, Bardowskiego, Bielskiego, Bieżanowska nieparzyste od 1 do 69a i parzyste od 2 do 58a, Braterska, Chłopska, Generała Jasińskiego, Gierymskich, Kolejowa (bez 4a), Konwaliowa, Legionów, Mazurska, Mierosławskiego, Popławskiego, Prosta nieparzyste do 19 i parzyste do 16, Rożena, Ruciana, Rylskiego, Sacharowa, Siostrzana, Wielicka parzyste od 122 do 130, Wojnicka, Za Lipkami, Żurawia
246 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Popławskiego 17, 30-818 Kraków Bieżanowska nieparzyste od 71 do 153e oraz parzyste od 60 do 76 i od 90 do 126h, Czechowicza, Darasza, Dubois, Kallimacha, Karpacka, Małkowskiego, Marzanny, Młodzieży, Morawiańskiego, Podmiłów, Smolna, Sobesto, Solarzy, Udzieli
247 Młodzieżowy Dom Kultury – Filia, ul. Na Wrzosach 57, 30-816 Kraków Bieżanowska parzyste od 78 do 88, Górników, Jesienna, Kłodzka, Księdza Ściegiennego nieparzyste od 1 do 41 i parzyste od 2 do 52a, Muzyków, Nad Potokiem, Na Wrzosach nieparzyste od 55 i parzyste od 56, Okocimska, Plac 650 lecia Prokocimia, Snycerska nieparzyste od 41 i parzyste od 58
248 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków Lilli Wenedy, Jerzmanowskiego parzyste od 2 do 10
249 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków Jerzmanowskiego parzyste od 12 do 26, Teligi nieparzyste od 13 i parzyste od 30
250 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków Konrada Wallenroda, Republiki Korczakowskiej, Teligi do 6
251 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148, ul. Żabia 20, 30-809 Kraków Księdza Ściegiennego 57, 69, 71a, 73
252 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148, ul. Żabia 20, 30-809 Kraków Badurskiego 13, 15, 17, 19, Jakubowskiego, Kostaneckiego, Kozietulskiego, Księdza Ściegiennego nieparzyste od 43 (bez 57, 69, 71a, 73) i parzyste od 54, Medyczna, Obronna 4A i nieparzyste do 7, Wielicka nieparzyste od 261 do 267 i parzyste od 206 do 228, Żabia
253 Szkoła Podstawowa Nr 117, ul. Kurczaba 15, 30-868 Kraków Kurczaba parzyste i nieparzyste 33, 37
254 Szkoła Podstawowa Nr 117, ul. Kurczaba 15, 30-868 Kraków Kurczaba nieparzyste do 29, Teligi parzyste od 8 do 12
255 Szkoła Podstawowa Nr 117, ul. Kurczaba 15, 30-868 Kraków Teligi parzyste od 14 do 28
256 Szkoła Podstawowa Nr 117, ul. Kurczaba 15, 30-868 Kraków Jerzmanowskiego nieparzyste od 33a do 39 i parzyste od 28, Kurczaba 31, 35
257 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10, ul. Rydygiera 20, 30-695 Kraków Jana XXIII, Księdza Prymasa Wyszyńskiego, Rydygiera nieparzyste od 15 i parzyste
258 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10, ul. Rydygiera 20, 30-695 Kraków Czerwiakowskiego, Kosocicka nieparzyste od 5 do 71 i parzyste od 10 do 68, Rydygiera nieparzyste do 13, Schweitzera, Słona Woda parzyste, Wielicka nieparzyste od 271
259 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków Aleksandry nieparzyste od 25 i parzyste od 24, Heleny parzyste od 24, Kaimska, Mała Góra parzyste od 16, Wielicka 232
260 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków Aleksandry od 19 do 23, Podłęska
261 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków Heleny parzyste 2 i od 10 do 22, Mała Góra parzyste od 10 do 14E
262 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków Aleksandry od 1 do 9, Heleny parzyste od 4 do 8
263 XXV Liceum Ogólnokształcące, ul. Telimeny 9, 30-838 Kraków Ćwiklińskiej 1, 4, Duża Góra nieparzyste od 37, Opty, Telimeny od 7 do 50
264 XXV Liceum Ogólnokształcące, ul. Telimeny 9, 30-838 Kraków Barbary, Ćwiklińskiej od 9, Duża Góra nieparzyste do 35 i parzyste, Mała Góra parzyste od 2 do 8g, Telimeny 4
265 Szkoła Podstawowa Nr 111, ul. Bieżanowska 204, 30-856 Kraków Bieżanowska nieparzyste od 155 i parzyste od 128 do 232, Bocznica, Danalówka (bez 39, 41), Działkowa, Imielna, Komandora Wrońskiego, Magazynowa, Laskowa, Łazy, Ogórkowa, Półłanki nieparzyste od 1 do 31g, Ripperów, Stacyjna
266 Szkoła Podstawowa Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków Bierkowskiego, Bieżanowska parzyste od 234 do 248, Gardowskiego, Kiepury, Kluszewskiego, Kolonijna, Korepty od 1 do 22, Krzymuskiego, Księdza Chojnackiego, Księdza Prałata Łaczka, Kurpińskiego, Madejówka, Mała Góra nieparzyste, Małka, Nad Serafą, Na Jazkach, Nowaka, Potrzebowskiego, Przecinek, Rakuś, Rygiera, Smolenia, Stryjeńskiego, Szastera, Świdzińskiego, Wielicka parzyste od 252
267 Szkoła Podstawowa Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków Bieżanowska parzyste od 250, Bogucicka, Braci Jamków, Drożdżowa, Grzecha, Jaglarzów, Jakubca, Kłaka, Koprowa, Korepty od 23, Księdza Kusia, Księdza Popiełuszki, Lipowskiego, Pod Pomnikiem, Pronia, Przełazek, Sucharskiego, Ślósarczyka, Świeża, Śliwy, Tańskiego, Weigla, Wojciecha z Brudzewa, Zamłynie, Złocieniowa parzyste od 2 do 26 i nieparzyste od 1 do 19, Zolla
268 Szkoła Podstawowa Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków Czarnochowicka, Flanka, Gerberowa, Habeli, Hiacyntowa, Hoyera, Jasieńskiego, Jędrzejczyka, Kameliowa, Kokotowska, Kwatery, Letnia, Mogiłki, Okręglik, Pochwalskiego, Potrzask, Przebiśniegów, Przylaszczki, Pruszyńskiego, Schulza, Stępnia, Stolarza, Szymkiewicza, Zarosie, Zalipki, Zarzyckiego
269 Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Sucharskiego 38, 30-898 Kraków Henryka i Karola Czeczów, Malachitowa, Opalowa 6
270 Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Sucharskiego 38, 30-898 Kraków Agatowa, Ametystowa, Domagały, Nad Drwiną, Nefrytowa, Opalowa 2, 4, Osiedle Kolejowe, Półłanki parzyste od 2 do 72a, Taborowa, Topazowa, Złocieniowa nieparzyste od 21 i parzyste od 34
XIII PODGÓRZE
271 Szkoła Podstawowa Nr 137, ul. Wrobela 79, 30-798 Kraków Bartników, Bugaj, Czeczotta, Dobry Początek, Dymnik, Husarska, Kminkowa, Kotówka, Łutnia, Osikowa, Pod Gwiazdami, Pod Wierzbami, Pułkownika Barty, Rączna nieparzyste od 27 i parzyste od 44, Traczy, Tyrczanka, Wrobela
272 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Golikówka 52, 30-723 Kraków Agawy, Albatrosów, Botewa, Bukowa, Golikówka nieparzyste od 91 i parzyste od 40, Jeżów, Kawowa, Kormoranów, Księdza Targosza, Półłanki nieparzyste od 33 i parzyste od 76D, Przy Cegielni, Rączna nieparzyste od 1 do 25c i parzyste od 2 do 40, Rybitwy, Skromna, Szparagowa, Strażacka, Śliwiaka
273 Zespół Szkół Nr 2, ul. Goszczyńskiego 44, 30-724 Kraków Bagrowa, Biskupińska, Brandla, Danalówka 39, 41, Gliniana, Golikówka nieparzyste od 1 do 89a i parzyste od 2 do 36, Grochowa, Korbońskiego, Kosiarzy, Kozia, Mierzeja Wiślana, Obrońców Modlina, Pułkownika Dąbka, Sudecka, Surzyckiego, Węglarska
274 Zespół Szkół Nr 2, ul. Goszczyńskiego 44, 30-724 Kraków Batki, Goszczyńskiego, Iłowa, Kacza, Kolejowa 4a, Lipska parzyste, Łanowa, Motyla, Rzebika, Siemienowicza, Żeńców, Żołnierska, Źródlana
275 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków Księdza Stoszki, Przewóz, Saska parzyste, Szczecińska, Szczygla
276 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków Lipska nieparzyste, Mały Płaszów, Myśliwska 67 i parzyste od 76
277 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków Gumniska, Lasówka, Myśliwska nieparzyste do 63 i parzyste do 74, Zadworze
278 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków Koszykarska, Księdza Turka, Nowohucka nieparzyste od 33 do 53, parzyste 92, 92A
279 Samorządowe Przedszkole Nr 11, ul. Saska 11, 30-715 Kraków Gromadzka, Krzywda od 30, Paproci, Płaszowska od 39, Saska nieparzyste, Stróża Rybna
280 Samorządowe Przedszkole Nr 11, ul. Saska 11, 30-715 Kraków Heweliusza, Koźlarska, Krzywda od 1 do 19c, Nowohucka nieparzyste od 67, Płaszowska od 1 do 38E, Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od 13 i parzyste od 16A, Sarmacka, Strycharska, Szklarska, Wodna od 24
281 Urząd Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28a, 30-552 Kraków Dworcowa nieparzyste, Dworzec, Prokocimska, Wielicka parzyste od 16 do 82A
282 Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień, ul. Wielicka 73, 30-552 Kraków Dauna nieparzyste do 23 i parzyste do 22, Drewniana, Dworcowa parzyste, Gipsowa, Heltmana nieparzyste do 15a i parzyste do 58, Jerozolimska, Kamieńskiego 36, Lecha, Łuczników, Malborska parzyste do 18, Mieczników, Pańska nieparzyste do 27 i parzyste do 20a, Siemomysła, Stoigniewa, Tarnowska, Uśmiech, Wielicka nieparzyste od 61b do 115, Wodna nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 6
283 Szkoła Podstawowa Nr 29, al. Dembowskiego 12, 30-540 Kraków Aleja Dembowskiego, Aleja Powstańców Śląskich, Czarnieckiego, Kamieńskiego 18, Kraka, Krakusa od 1 do 11, Parkowa, Plac Lasoty, Porucznika Stawarza, Potebni, Radosna, Rękawka, Świętego Benedykta, Tatrzańska, Węgierska nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 12
284 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, al. Skrzyneckiego 12, 30-363 Kraków Aleja Generała Skrzyneckiego, Biskupa Hodura, Bonarka, Brożka nieparzyste, Głogowska, Grzybki, Kobierzyńska parzyste od 2 do 14, Konopnickiej nieparzyste od 61, Księdza Tischnera 10 i od 12, Łagiewnicka, Rydlówka, Rzemieślnicza, Szafrana, Wadowicka
285 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 im. J. Korczaka, ul. Zamoyskiego 100, 30-523 Kraków Czyżówka, Krzemionki, Podskale, Przełęcz, Redemptorystów, Smolki od 1 do 5, Stroma, Zamoyskiego od 10
286 Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Krasickiego 34, 30-503 Kraków Czackiego, Kalwaryjska nieparzyste od 63 i parzyste od 70, Konopnickiej parzyste od 78, Krasickiego nieparzyste od 21 i parzyste od 30, Mitery, Orawska, Przedwiośnie, Śliska, Spiska, Szaflarska
287 Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Krasickiego 34, 30-503 Kraków Długosza, Generała Kutrzeby, Kalwaryjska nieparzyste od 33 do 59 i parzyste od 40 do 68, Krasickiego nieparzyste do 19 i parzyste do 28a, Smolki od 7
288 Urząd Miasta Krakowa, Rynek Podgórski 1, 30-533 Kraków Brodzińskiego, Celna, Kalwaryjska nieparzyste od 1 do 31 i parzyste od 2 do 36, Legionów Piłsudskiego, Limanowskiego od 1 do 4, Plac Niepodległości, Plac Serkowskiego, Przy Moście, Rejtana, Rynek Podgórski, Sokolska, Staromostowa, Władysława Warneńczyka, Zamoyskiego od 1 do 7
289 Szkoła Muzyczna I i II Stopnia, ul. Józefińska 10, 30-529 Kraków Józefińska nieparzyste od 1 do 35 i parzyste, Krakusa od 13, Limanowskiego nieparzyste od 5 do 19 i parzyste od 6 do 34, Nadwiślańska, Piwna, Węgierska nieparzyste od 11 i parzyste od 14
290 XLIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Limanowskiego 60 – 62, 30-551 Kraków Aleja Pod Kopcem, Dąbrowskiego, Hetmańska, Józefińska nieparzyste od 43, Kopiec Krakusa, Lanckorońska, Limanowskiego nieparzyste od 25 i parzyste od 36, Ludowa, Lwowska od 22, Maryewskiego, Plac Przystanek, Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od 1 do 7a i parzyste od 6 do 14, Robotnicza, Swoszowicka, Świętej Kingi, Tarnowskiego, Wapienna, Wielicka 8 i nieparzyste od 1 do 57K, Za Torem, Zamknięta
291 XLIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Limanowskiego 60 – 62, 30-551 Kraków Dąbrówki, Janowa Wola, Kącik, Lwowska od 1 do 20, Na Zjeździe, Plac Bohaterów Getta, Solna, Targowa, Traugutta
292 XLIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Limanowskiego 60 – 62, 30-551 Kraków Dekerta, Herlinga-Grudzińskiego, Kiełkowskiego, Klimeckiego, Lipowa, Mydlarska, Na Dołach, Niwy, Na Zakolu Wisły, Pana Tadeusza, Portowa, Przemysłowa, Romanowicza, Stoczniowców, Ślusarska, Turbasy, Wałowa, Zabłocie, Zaułek
XIV CZYŻYNY
293 Urząd Miasta Krakowa Archiwum, ul. Na Załęczu 2, 31-587 Kraków Aleja Pokoju nieparzyste od 51 do 57, Cichociemnych AK, Ciepłownicza, Cuplowa, Do Wisły, Habina, Isep, Longinusa Podbipięty nieparzyste do 55A i parzyste do 92B, Łęgowa, Na Załęczu, Niepokalanej Panny Marii, Niepołomska, Nowohucka 9, 11, 17, 50, 52, Odmętowa parzyste od 88, 105, 107, Ogłęczyzna, Osiedle, Plac Błonie-Beszcz, Podleska, Sierpowa, Siwka, Skręcona, Sochy, Stręcka, Szafrańska, Wiklinowa, Zajęcza, Zapusta
294 Szkoła Podstawowa Nr 156, ul. Centralna 39, 31-586 Kraków Sikorki, Sołtysowska nieparzyste od 27 i parzyste od 10
295 Szkoła Podstawowa Nr 156, ul. Centralna 39, 31-586 Kraków Centralna, Galicyjska, Kamionka, Sołtysowska nieparzyste do 25b i parzyste do 8, Woźniców
296 Szkoła Podstawowa Nr 156, ul. Centralna 39, 31-586 Kraków Aleja Pokoju nieparzyste od 63 i parzyste od 58, Dolna, Dolnomłyńska, Gałczyńskiego, Kwiatów Polskich, Na Łąkach, Narciarska, Nastrojowa, Nowohucka 1, 3, Poleska, Strumyk, Tabaczna, Tuwima
297 Szkoła Podstawowa Nr 103, os. Kolorowe 29, 31-941 Kraków Aleja Jana Pawła II parzyste od 184 do 196, Biskupa Padniewskiego, Biskupa Tomickiego nieparzyste od 7 i parzyste
298 Szkoła Podstawowa Nr 103, os. Kolorowe 29, 31-941 Kraków Aleja Jana Pawła II parzyste od 128 do 180, Bieńczycka nieparzyste od 1 do 5, Jutrzenka, Księdza Zastawniaka, Śliwkowa, Wężyka
299 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków Aleja Jana Pawła II nieparzyste od 31 do 45 i parzyste od 68A do 92, Boguszówka, Lema nieparzyste od 5, Markowskiego parzyste, Profesora Życzkowskiego, Wysockiej
300 Szkoła Podstawowa Nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 10 do 11a i od 41
301 Szkoła Podstawowa Nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków Bieńczycka nieparzyste od 9 do 15A, Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 1 do 9
302 Szkoła Podstawowa Nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków Kłosowskiego, Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 12 do 26, 31
303 Szkoła Podstawowa Nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków Orlińskiego, Osiedle Avia, Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 27 do 29a
304 XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków Majora Pilota Pisarka, Osiedle Dywizjonu 303 od 1 do 11
305 XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 od 52 do 67
306 XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 od 45 do 51
307 XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 od 26 do 44 i od 68 do 77
308 XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 od 12 do 25
309 Międzynarodowe Centrum Kształcenia, ul. Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków Osiedle Akademickie, Skarżyńskiego
XV MISTRZEJOWICE
310 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków Aleja Generała Bora-Komorowskiego od 37, Bohomolca nieparzyste od 1 do 11, Dobrego Pasterza parzyste od 124, Jurczaka, Kniaźnina parzyste od 2 do 12, Osiedle Oświecenia od 18 do 28
311 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków Osiedle Oświecenia od 9 do 13 i od 29 do 33b, 45
312 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków Arcta, Osiedle Oświecenia od 35 do 39 i od 41 do 44
313 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków Osiedle Oświecenia 40 i od 46
314 Szkoła Podstawowa Nr 126, os. Tysiąclecia 57, 31-610 Kraków Osiedle Oświecenia od 1 do 8 i od 14 do 17, Osiedle Tysiąclecia 62, 63
315 Szkoła Podstawowa Nr 126, os. Tysiąclecia 57, 31-610 Kraków Horodelska, Osiedle Tysiąclecia od 43 do 61 i od 64
316 Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy, os. Tysiąclecia 15, 31-606 Kraków Osiedle Tysiąclecia od 1 do 18
317 Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy, os. Tysiąclecia 15, 31-606 Kraków Osiedle Tysiąclecia od 19 do 42A
318 Samorządowe Przedszkole Nr 177, os. Kombatantów 13, 31-630 Kraków Czaplickiego, Osiedle Kombatantów
319 Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków Osiedle Złotego Wieku od 16 do 32
320 Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków Osiedle Złotego Wieku od 1 do 14
321 Szkoła Podstawowa Nr 85, os. Złotego Wieku 4, 31-615 Kraków Baziaka, Budziszyńska, Korony Polskiej, Księdza Kuczkowskiego, Księdza Kurzei, Mosdorfa, Na Zboczu, Orła Białego, Osiedle Złotego Wieku od 70, Parnickiego, Wawelska parzyste, Zawieyskiego, Zjazdu Gnieźnieńskiego
322 Szkoła Podstawowa Nr 85, os. Złotego Wieku 4, 31-615 Kraków Osiedle Złotego Wieku od 53 do 69
323 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77, os. Złotego Wieku 36, 31-618 Kraków Biskupa Dantyszka, Osiedle Bohaterów Września nieparzyste od 77 do 83, Osiedle Złotego Wieku od 33 do 52a
324 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77, os. Złotego Wieku 36, 31-618 Kraków Osiedle Bohaterów Września nieparzyste od 57 do 67 i parzyste od 58 do 90A
325 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144, os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków Osiedle Bohaterów Września od 37 do 55
326 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144, os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków Osiedle Bohaterów Września od 24 do 36
327 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144, os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków Osiedle Bohaterów Września od 1 do 7
328 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144, os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków Osiedle Bohaterów Września od 8 do 23
329 Szkoła Podstawowa Nr 89, os. Piastów 34a, 31-624 Kraków Osiedle Piastów od 1 do 11
330 Szkoła Podstawowa Nr 89, os. Piastów 34a, 31-624 Kraków Osiedle Mistrzejowice 14, Osiedle Piastów od 12 do 17a, 29, 34, 34a
331 Szkoła Podstawowa Nr 89, os. Piastów 34a, 31-624 Kraków Osiedle Mistrzejowice 10, 13, Osiedle Piastów od 18 do 28
332 Szkoła Podstawowa Nr 89, os. Piastów 34a, 31-624 Kraków Osiedle Piastów od 30 do 44 (bez 34 i 34a)
333 Zespół Szkół Salezjańskich, os. Piastów 34, 31-624 Kraków Osiedle Piastów od 45 do 55
XVI BIEŃCZYCE
334 Zespół Szkół Salezjańskich, os. Piastów 34, 31-624 Kraków Dziekanowicka, Osiedle Piastów od 56, Powstańców nieparzyste od 117 i parzyste od 54
335 Zespół Szkół Salezjańskich, os. Piastów 34, 31-624 Kraków Dmowskiego, Do Fortu, Generała Okulickiego parzyste od 44 do 68, Korfantego, Królowej Marysieńki, Księdza Kardynała Sapiehy, Księdza Mazanka, Marycjusza, Mistrzejowicka, Osiedle Mistrzejowice od 1 do 53 (bez 10, 13, 14)
336 Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2, 31-826 Kraków Generała Okulickiego nieparzyste od 43 do 59, Łopackiego, Osiedle Złotej Jesieni
337 Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2, 31-826 Kraków Osiedle Jagiellońskie od 1 do 8, 27, 37
338 Szkoła Podstawowa Nr 101, os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków Anny Jagiellonki, Barbary Radziwiłłówny, Królowej Bony, Osiedle Jagiellońskie 9, od 22 do 26 i od 28 do 36
339 Szkoła Podstawowa Nr 101, os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków Osiedle Kazimierzowskie od 2 do 15, Spytka z Melsztyna
340 Szkoła Podstawowa Nr 101, os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków Elżbiety Łokietkówny, Osiedle Jagiellońskie od 10 do 21, Osiedle Kazimierzowskie od 18 do 25
341 Szkoła Podstawowa Nr 101, os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków Osiedle Kazimierzowskie od 26 do 39
342 III Liceum Ogólnokształcące, os. Wysokie 6, 31-818 Kraków Króla, Osiedle Na Lotnisku
343 Szkoła Podstawowa Nr 104, os. Wysokie 7, 31-819 Kraków Osiedle Wysokie, Urszulki, Złoczowska
344 Szkoła Podstawowa Nr 104, os. Wysokie 7, 31-819 Kraków Osiedle Strusia od 1 do 6
345 Szkoła Podstawowa Nr 82, os. Kalinowe 17, 31-814 Kraków Osiedle Kalinowe od 1 do 15
346 Szkoła Podstawowa Nr 82, os. Kalinowe 17, 31-814 Kraków Osiedle Kalinowe od 16 do 24
347 Szkoła Podstawowa Nr 92, os. Strusia 19, 31-810 Kraków Bogusza, Osiedle Strusia od 13 do 24
348 Szkoła Podstawowa Nr 92, os. Strusia 19, 31-810 Kraków Osiedle Strusia od 7 do 12
349 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Błogosławionej Laury Vicuna, os. Kościuszkowskie 7, 31-858 Kraków Osiedle Kościuszkowskie od 1 do 12a
350 Szkoła Podstawowa Nr 100, os. Albertyńskie 36, 31-855 Kraków Osiedle Albertyńskie od 13 do 21
351 Szkoła Podstawowa Nr 100, os. Albertyńskie 36, 31-855 Kraków Małego Księcia, Osiedle Albertyńskie od 22 do 30
352 Szkoła Podstawowa Nr 100, os. Albertyńskie 36, 31-855 Kraków Dąbrowskiej od 15 do 17I, Osiedle Albertyńskie 1 i od 31 do 38
353 Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie, os. Niepodległości 19, 31-862 Kraków Osiedle Niepodległości od 1 do 7
354 Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie, os. Niepodległości 19, 31-862 Kraków Bieńczycka nieparzyste od 15B, Osiedle Niepodległości od 8 do 19
355 Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków Osiedle Przy Arce od 1 do 9, Porucznika Szczeklika
356 Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków Osiedle Przy Arce od 10 do 15
357 Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków Batalionu „Parasol”, Osiedle Przy Arce od 16 do 25
358 Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1, os. Złotej Jesieni 16, 31-828 Kraków Fatimska, Generała Okulickiego 69, 71, Kocmyrzowska od 1 do 1C, Obrońców Krzyża 1, Szybka
359 Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1, os. Złotej Jesieni 16, 31-828 Kraków Andersena, Bulwarowa nieparzyste do 43, Cienista, Kaczeńcowa, Kocmyrzowska 2b i nieparzyste od 3 do 7b, Makuszyńskiego nieparzyste, Nad Dłubnią, Odmogile, Podrzecze, Stadionowa, Wojciechowskiego
XVII WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE
360 Szkoła Podstawowa Nr 129, os. Na Stoku 34, 31-706 Kraków Architektów, Bacewiczówny, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego, Czerwonego Kapturka, Groickiego, Henryka Brodatego, Jana Kazimierza, Jana Olbrachta, Janczarskiego, Jasia i Małgosi, Jaskra, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Kisielewskiego, Klemensa z Ruszczy, Kownackiej, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Mortkowicz-Olczakowej, Petőfiego nieparzyste i parzyste od 2 do 8 i 52, Piotrusia Pana, Płomyczka, Porazińskiej, Przemysława II, Przybosia, Rycerska, Samozwaniec, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Wierzynka, Władysława IV, Władysława Jagiełły
361 Szkoła Podstawowa Nr 129, os. Na Stoku 34, 31-706 Kraków Osiedle Na Stoku 23a, 24a, od 27a do 34a, Petőfiego parzyste od 10 do 40
362 Szkoła Podstawowa Nr 129, os. Na Stoku 34, 31-706 Kraków Osiedle Na Stoku od 10 do 27 (bez 23a, 24a)
363 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 98, os. Na Stoku 52, 31-708 Kraków Darwina 4, Kocmyrzowska 8, 8A, 8B, Łowińskiego 3, 4, 5, Osiedle Na Stoku od 1 do 9 i od 35 do 53
364 Szkoła Podstawowa Nr 129, os. Na Wzgórzach 13a, 31-722 Kraków Osiedle Na Wzgórzach od 1 do 10, od 30 do 44
365 Szkoła Podstawowa Nr 129, os. Na Wzgórzach 13a, 31-722 Kraków Osiedle Na Wzgórzach od 11 do 29
366 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Filia nr 9 Program Aktywności Lokalnej ZIK, ul. Morcinka 15, 31-762 Kraków Jeziorany, Kantorowicka nieparzyste od 111 i parzyste od 58, Morcinka, Nad Baranówką, Stary Gościniec, Wielkie Pola, Zakładowa, Zakole, Zesławicka
367 Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „Dukat”, ul. Styczna 1, 31-764 Kraków Birkuta, Bożywoja, Bukszpanowa, Cieślińskiej-Brzeskiej, Cyprysów, Darwina nieparzyste od 1 do 47F, Florkowskiego, Folwarczna, Freege’go, Geodetów, Gerlaha, Głębinowa, Grębałowska, Jubileuszowa, Kamberskiego, Kantorowicka nieparzyste od 1 do 107a i parzyste od 4 do 54G, Kirchmajera, Kocmyrzowska nieparzyste od 21 i parzyste od 10, Korohody, Księdza Hyca, Księdza Kaczyńskiego, Luborzycka, Łącka, Niebyła, Obwodowa, Płaska, Pomykany, Pruska, Przymiarki, Stefczyka, Stokowa, Studzienna, Styczna, Sybiraków, Twaroga
368 Szkoła Podstawowa Nr 78, ul. Jaskrowa 5, 31-990 Kraków Betlejemska, Braci Polskich, Bruśnicka, Bystronia, Glinik, Godebskiego, Irzykowskiego, Jasełkowa, Jaskrowa, Kalwińska, Kolędnicza, Kosów, Księdza Figlewicza, Kulinowskiej, Lasowisko, Łuczanowicka od 41, Morstina, Mycielskiego, Organki, Orłowskiego, Pankiewicza, Pasterska, Sajakówka, Skoczylasa, Soczyny, Spławy (bez 2), Sulisława, Trzech Króli, Uziembły, Wadowska, Węgrzynowicka, Wittiga, Wodocza, Za Ogrodem, Zagościniec, Zaradna, Zawielgusie, Żonkilowa
369 Szkoła Podstawowa Nr 78, ul. Łuczanowicka 2a, 31-766 Kraków Blokowa, Burzowa, Darwina nieparzyste od 49A i parzyste od 4f, Grzegorza z Sanoka, Komasy, Lubocka, Łazowa, Łowińskiego nieparzyste od 7, parzyste od 40, Łuczanowicka do 30a, Marglowa, Mrozowa nieparzyste, Niewielka, Rowida, Ujastek 9, Wielkich Pieców
370 Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „KRZESŁAWICE”, ul. Wańkowicza 17, 31-752 Kraków Kleinera, Kocmyrzowska nieparzyste od 9 do 19 i parzyste od 2 do 6 (bez 2b), Krasnowolskiego, Lehra-Spławińskiego, Łempickiego, Łowińskiego 1, Makuszyńskiego parzyste, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przebindowskiego, Wańkowicza nieparzyste i parzyste od 26, Wąwozowa
XVIII NOWA HUTA
371 Filia Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka, os. Szkolne 5, 31-975 Kraków Osiedle Szkolne od 1 do 5 i od 28 do 37
372 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2, os. Szkolne 26, 31-977 Kraków Osiedle Szkolne od 6 do 27
373 Szkoła Podstawowa Nr 88, os. Szklane Domy 2, 31-972 Kraków Osiedle Szklane Domy
374 Rada i Zarząd Dzielnicy XVIII, os. Centrum B 6, 31-927 Kraków Osiedle Centrum B
375 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 105, os. Słoneczne 12, 31-957 Kraków Osiedle Słoneczne
376 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, os. Szkolne 18, 31-977 Kraków Osiedle Zielone
377 Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów w Krakowie, ul. Bulwarowa 33, 31-751 Kraków Bulwarowa 2, Osiedle Sportowe
378 Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego, os. Krakowiaków 47, 31-964 Kraków Osiedle Krakowiaków od 18 do 47
379 Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego, os. Krakowiaków 47, 31-964 Kraków Osiedle Krakowiaków od 1 do 17
380 Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, 31-959 Kraków Osiedle Górali
381 Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2, os. Teatralne 35, 31-948 Kraków Osiedle Urocze
382 Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2, os. Teatralne 35, 31-948 Kraków Ludźmierska, Osiedle Teatralne od 8 do 24 i od 34 do 35
383 XI Liceum Ogólnokształcące, os. Teatralne 33, 31-948 Kraków Osiedle Teatralne od 1 do 7 i od 25 do 33a
384 Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków Osiedle Spółdzielcze
385 Szkoła Podstawowa Nr 103, os. Kolorowe 29, 31-941 Kraków Osiedle Kolorowe od 16 do 47 (bez 17a)
386 Szkoła Podstawowa Nr 103, os. Kolorowe 29, 31-941 Kraków Osiedle Kolorowe od 1 do 15, 17a
387 Szkoła Podstawowa Nr 91, os. Handlowe 4, 31-935 Kraków Osiedle Handlowe
388 Szkoła Podstawowa Nr 91, os. Handlowe 4, 31-935 Kraków Osiedle Centrum D
389 Szkoła Podstawowa Nr 91, os. Handlowe 4, 31-935 Kraków Osiedle Zgody, Seiferta
390 Szkoła Podstawowa Nr 91, os. Handlowe 4, 31-935 Kraków Osiedle Centrum C
391 Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „Jędruś”, os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków Osiedle Centrum A
392 Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Na Skarpie 8, 31-909 Kraków Biskupa Tomickiego 3, 5, Osiedle Centrum E
393 Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Na Skarpie 8, 31-909 Kraków Osiedle Młodości od 9 do 11, Osiedle Na Skarpie od 6 do 20 i od 47, Sieroszewskiego
394 Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Na Skarpie 8, 31-909 Kraków Cerchów, Osiedle Młodości od 1 do 8, Osiedle Na Skarpie od 21 do 46
395 Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „Wersalik”, os. Ogrodowe 15, 31-916 Kraków Osiedle Ogrodowe
396 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 19, os. Willowe 1, 31-901 Kraków Osiedle Hutnicze
397 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 19, os. Willowe 1, 31-901 Kraków Osiedle Wandy
398 Szkoła Podstawowa Nr 37, os. Stalowe 18, 31-922 Kraków Osiedle Willowe, Plac Przy Poczcie
399 Szkoła Podstawowa Nr 37, os. Stalowe 18, 31-922 Kraków Osiedle Stalowe
400 Zespół Szkół Specjalnych Nr 6, ul. Ptaszyckiego 9, 31-979 Kraków Bardosa, Bulwarowa 49, 59, Dowgiałło, Graniczna, Grąby, Hutnika, Jagienki, Jeżynowa, Jutrzyńska, Kępska, Klasztorna, Kmicica, Kopaniec, Kublińskiego, Longinusa Podbipięty nieparzyste od 61, Mrozowa parzyste, Na Niwach, Odmętowa nieparzyste do 99, parzyste do 28A, Opata Salwińskiego, Podbagnie, Powiatowa, Ptaszyckiego, Samostrzelnika, Stare Wiślisko, Syrachowska, Ujastek 3, Ujastek Mogilski, Wańkowicza parzyste do 22, Wiśniowieckiego, Wojenna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zakarnie, Zbyszka z Bogdańca, Ziarkowa, Żaglowa
401 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Pleszowskiej Świetlica Osiedlowa, ul. Nadbrzezie 18, 31-983 Kraków Cementowa, Dymarek, Eden, Igołomska nieparzyste do 25 i parzyste do 30, Jezierskiego, Karowa, Martenowska, Młotków, Nadbrzezie, Nenckiego, Ostrów, Popielnik, Rudni, Suchy Jar, Świętego Wincentego, Ziemianek
402 Szkoła Podstawowa Nr 74, ul. Branicka 26, 31-985 Kraków Branicka, Chałupki, Deszczowa, Generała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Kąkolowa, Kłosowa, Łubinowa, Plastusia, Powojowa, Rumiankowa, Sasanek, Szymańskiego, Tatarakowa, Truskawkowa, Wrzosowa, Zaporębie, Żółwia
403 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków Barwinkowa, Ciekowiec, Czeczeńska, Igołomska nieparzyste od 27 do 81c i parzyste od 30a do 82b, Jeziorko, Podstawie, Prawocheńskiego, Pysońce, Rusiecka, Rzepakowa, Sitowiny, Tarasowa, Trzcinowa, Tymiankowa, Ubeliny, Wiatra, Wiatraczna, Wyciąska, Za Górą, Ziemska
404 Szkoła Podstawowa Nr 141, ul. Sawy-Calińskiego 12, 31-999 Kraków Barwna, Dybowskiego, Hektary, Igołomska od 83 do 105, Kościelnicka, Kuśnierska, Łozińskiego, Ostafina, Ostrówka, Płoszczyny, Pod Gajem, Podbiałowa, Pysocice, Sawy-Calińskiego, Stopki, Waligórskiego, Wiewiórcza, Wodzickich, Wróżenicka
405 Szkoła Podstawowa Nr 142, ul. Drożyska 13, 31-998 Kraków Bartnicza, Betonowa, Biwakowa, Brzeska, Drożyska, Flame, Jaglana, Kontryma, Księdza Luzara, Morgi, Nadwodna, Plac Turzymy, Plażowa, Pluty-Czachowskiego, Przylasek, Siejówka, Szlifierska, Wiązowa, Zakępie
POWIAT KRAKOWSKI
gm. Czernichów
Lp. Siedziba Granice
1 Urząd Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów Czernichów
2 Szkoła Podstawowa w Kłokoczynie, Kłokoczyn 175, 32-070 Czernichów Kłokoczyn
3 Dworek Matejkówka w Przegini Narodowej, Przeginia Narodowa 100, 32-070 Czernichów Przeginia Narodowa
4 Remiza OSP w Zagaciu, Zagacie ul. Strażacka 36, 32-070 Czernichów Zagacie
5 Szkoła Podstawowa w Kamieniu, ul. Piaski 2A, 32-071 Kamień Kamień
6 Szkoła Podstawowa w Rusocicach, Rusocice ul. Krakowska 100, 32-071 Kamień Rusocice
7 Remiza OSP w Rybnej, ul. Aleksandry Polańskiej 2, 32-061 Rybna Rybna
8 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej, Nowa Wieś Szlachecka ul. Szkolna 2, 32-060 Liszki Nowa Wieś Szlachecka
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej, Przeginia Duchowna 70, 32-061 Rybna Przeginia Duchowna
10 Szkoła Podstawowa w Wołowicach, Wołowice 10, 32-070 Czernichów Wołowice
11 Remiza OSP w Dąbrowie Szlacheckiej, Dąbrowa Szlachecka ul. św. Floriana 19, 32-070 Czernichów Dąbrowa Szlachecka
12 Szkoła Podstawowa w Czułówku, Czułówek ul. Jana III Sobieskiego 25, 32-061 Rybna Czułówek
gm. Igołomia- Wawrzeńczyce
Lp. Siedziba Granice
1 Gminne Centrum Edukacji w Igołomi (przedszkole samorządowe w Igołomi), Igołomia 252, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Igołomia, sołectwo Odwiśle
2 Gminne Centrum Edukacji w Igołomi (przedszkole samorządowe w Igołomi), Igołomia 252, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Zofipole, sołectwo Tropiszów
3 Budynek byłej szkoły podstawowej w Pobiedniku Małym (WTZ), Pobiednik Mały 67, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Pobiednik Wielki, sołectwo Pobiednik Mały, sołectwo Koźlica
4 Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach (szkoła), Wawrzeńczyce 385, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Wawrzeńczyce I
5 Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach (szkoła), Wawrzeńczyce 385, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Wawrzeńczyce II, sołectwo Złotniki
6 Szkoła Podstawowa w Dobranowicach, Dobranowice 67, 32-125 Wawrzeńczyce Sołectwo Dobranowice, sołectwo Rudno Górne
7 Budynek remizy OSP w Stręgoborzycach, Stręgoborzyce 126, 32-125 Wawrzeńczyce sołectwo Stręgoborzyce, sołectwo Wygnanów, sołectwo Żydów
gm. Iwanowice
Lp. Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa w Sieciechowicach, Sieciechowice ul. Szkolna 6, 32-095 Iwanowice Grzegorzowice Małe, Grzegorzowice Wielkie, Lesieniec, Sieciechowice
2 Szkoła Podstawowa w Celinach, Celiny 155, 32-095 Iwanowice Celiny, Władysław
3 Szkoła Podstawowa w Iwanowicach, Iwanowice Włościańskie 98, 32-095 Iwanowice Iwanowice Włościańskie, Poskwitów, Przestańsko, Zagaje
4 Szkoła Podstawowa w Widomej, Widoma 51, 32-095 Iwanowice Domiarki, Maszków, Widoma, Zalesie
5 Szkoła Podstawowa w Naramie, Narama ul. Centralna 49, 32-095 Iwanowice Damice, Krasieniec Stary, Narama, Żerkowice
6 Szkoła Podstawowa w Iwanowicach, Iwanowice Włościańskie 98, 32-095 Iwanowice Biskupice, Iwanowice Dworskie, Krasieniec Zakupny, Sułkowice
gm. Jerzmanowice – Przeginia
Lp. Siedziba Granice
1 Remiza OSP w Gotkowicach, Gotkowice 34, 32-048 Jerzmanowice część sołectwa Jerzmanowice + sołectwo Gotkowice-obwód nr 1 w swoich granicach zawiera terytorialnie całe Gotkowice oraz część Jerzmanowic. Południowa granica tego obwodu biegnie w miejscowości Jerzmanowice od skrzyżowania drogi krajowej A94 i drogi powiatowej Sąspów-Ojców wzdłuż drogi gminnej oznaczonej w ewidencji gruntów nr 442, następnie na skrzyżowaniu koło cmentarza i biegnie wzdłuż drogi gminnej oznaczonej jako działka nr 397, następnie na skrzyżowaniu zakręca i biegnie wzdłuż drogi oznaczonej nr działki 36/1 do wysokości działki oznaczonej nr 81/8, i dalej wzdłuż granicy między działką nr 82/7, a działkami 81/5 i 81/6 do granicy Jerzmanowic z Czubrowicami. Od tego miejsca granica tego obwodu biegnie wzdłuż granicy administracyjnej Jerzmanowic z Czubrowicami i z Przeginią, później wzdłuż granicy administracyjnej Gotkowic z Przeginią, z Sułoszową I i z Sąspowem do skrzyżowania drogi krajowej A94 z drogą powiatową, czyli do punktu początkowego
2 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Jerzmanowicach, Centralna 97, 32-048 Jerzmanowice sołectwo Jerzmanowice (z wyłączeniem części uwzględnionej w obwodzie nr 1)-granica obwodu nr 2 biegnie od skrzyżowania drogi krajowej A94 z drogą powiatową Sąspów-Ojców, wzdłuż drogi krajowej po granicy Jerzmanowic z Sąspowem w kierunku Krakowa, następnie biegnie po granicy administracyjnej obrębu Jerzmanowice z Bębłem, w dalszej części po granicy z obrębem Łazy, aż do granicy Jerzmanowic ze Szklarami. Granica obwodu w dalszej części biegnie po granicy Jerzmanowic ze Szklarami, dalej z Racławicami i z Czubrowicami do wysokości działki nr 81/6 i w dalszej części biegnie wzdłuż granicy między działkami oznaczonymi jako nr 81/5 i 82/3 do przecięcia się z drogą gminną oznaczoną nr 36/1, dalej załamuje się w kierunku północno-wschodnim i biegnie po drodze ozn. nr 36/1 do skrzyżowania z drogą gminną ozn. nr 397, następnie po drodze ozn. nr 397 do skrzyżowania k. cmentarza i następnie drogą ozn. nr 442 do punktu początkowego tj. skrzyżowania drogi krajowej A94 z drogą powiatową Sąspów-Ojców
3 Szkoła Podstawowa w Szklarach, Szklary 121, 32-048 Jerzmanowice Szklary
4 Przedszkole Samorządowe w Jerzmanowicach, Łazy 39, 32-048 Jerzmanowice Łazy
5 Szkoła Podstawowa w Sąspowie, Sąspów 32, 32-048 Jerzmanowice Sąspów
6 Dom Ludowy w Przegini, Przeginia 116a, 32-049 Przeginia Przeginia
7 Szkoła Podstawowa w Czubrowicach, Czubrowice 85, 32-049 Przeginia Czubrowice
8 Budynek Wielofunkcyjny w Racławicach, Racławice 54a, 32-049 Przeginia Racławice
gm. Kocmyrzów- Luborzyca
Lp. Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach, Goszyce ul. Tadeusza Kościuszki 95, 32-010 Luborzyca Goszyce, Wilków, Skrzeszowice, Łososkowice
2 Szkoła Podstawowa im. 600 – lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Luborzycy z/s Wysiołku Luborzyckim, Wysiołek Luborzycki 160B, 32-010 Luborzyca Wysiołek Luborzycki, Wola Luborzycka, Baranówka, Luborzyca
3 Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy, Goszcza ul. Szkolna 1, 32-010 Luborzyca Marszowice, Sadowie, Goszcza
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łuczycach, Łuczyce Szkolna 11, 32-010 Luborzyca Łuczyce
5 Świetlica wiejska w Zastowie, Zastów 6, 32-010 Luborzyca Zastów, Prusy
6 Przedszkole Samorządowe ” Wesoła Gromadka” w Dojazdowie, Dojazdów ul. Krakowska 130, 32-010 Luborzyca Dojazdów, Krzysztoforzyce
7 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Karniowie, Karniów 11, 32-010 Luborzyca Karniów, Czulice
8 Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach, Pietrzejowice 52, 32-010 Luborzyca Pietrzejowice, Rawałowice
9 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kocmyrzowie, Kocmyrzów Centralna 115, 32-010 Luborzyca Kocmyrzów, Głęboka
10 Szkoła Podstawowa w Maciejowicach, Maciejowice 25, 32-010 Luborzyca Maciejowice, Sulechów, Wiktorowice
gm. Krzeszowice
Lp. Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice Osiedle Parkowe: Akacjowa, Ks. Bandurskiego, Głogowa, T. Kościuszki budynki nr 1, 3, 3a, 5, 7, 7a, 9, 10, 10a, 11, 15, 17, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 46, 48, 50, 50a, 56, 60, 62, 64, 64a, 65, 74, 76, 76b, Lipowa, Nowa Wieś, Nowa Wieś Dolna, Henryka Sienkiewicza, Szpitalna, Trzebińska, Wierzbowa, Zagrody, Zielona
2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice Osiedle Parkowe: J. Chłopickiego, Gminna, Grunwaldzka bez budynku nr 63, Miękińska, Ogrodowa bez budynków 1, 2, 3, 5, Parkowa bez budynków nr1, 2, 3, Rodzinna, Spacerowa, Władysława Śmiałka
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice Osiedle Centrum ulice: Armii Krajowej, Apteczna, I. Daszyńskiego, Kolejowa, T. Kościuszki budynki nr: 1a, 2, 2a, 2b, 39, 39a, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 53a, 53b, 53c, 54, Ogrodowa budynki nr 1, 2, 3, 5, Parkowa budynki nr 1, 2, 3, Poprzeczna, Rynek, Świętego Floriana, dr. Jana Walkowskiego.
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice Osiedle Centrum ulice: Aleja Solidarności (b. n.) Batalionów Chłopskich budynki nr 4, 9, 15, 17, 19, Krakowska budynki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11a, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 37, Krzywa, Legionów Polskich budynki nr 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 3 – go Maja, pl. Franciszka Kulczyckiego, Szkolna, Targowa, Wąska, K. Wyki
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice Osiedle Jurajskie ulice: Stanisława Czycza, Długa, Krakowska budynki nr 26, 26a, 27, 28a, 28b, 28c, 29, 30, 30a, 30b, 30c, 32, 32a, 32b, 34, 34a, 36, 38, 38a, 40, 43, 49, 51, 53a, 53b, 55, 55A, 57, 59, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, Leśna, Legionów Polskich budynki nr 1, 1a, 5, 7, 9, 9a, Anny Studenckiej.
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice Osiedle Jurajskie ulice: T. Kościuszki budynki nr: 66, 68, 70, Władysława Reymonta budynki: nr 1 do nr 29 /nieparzyste/, oraz nr 2 do nr 18 /parzyste/, Andrzeja Stopki, Szarych Szeregów, Zimna Woda, Żbicka budynki nr 2 do nr 42 / parzyste
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice Osiedle Nowy Świat ulice: J. Dąbrowskiego, Hallerczyków nr. parzyste, Walerego Krawczyńskiego, Kwiatowa, Legionów Polskich budynki nr 11, 11a, 19, 19a, Majowa budynki od nr 1 do nr 19, Modrzewiowa, Na Skarpie budynki od 1 do 23 nieparzyste oraz od nr 2 do nr 16 parzyste, Stanisława Polaczka, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Sosnowa, inż. Karola Ślusarczyka, Franciszka Wężyka, Wrzosowa, Wyzwolenia, Żołnierzy Września, Żwirki i Wigury, Żbicka budynki nr 1 do nr 95 /nieparzyste/, oraz budynki od nr 44 do nr 74 /parzyste/, Osiedle Żbik ulice: Brzozowa, Krótka, Leszczynowa, Na Błonie, Na Wzgórze, Nad Potokiem, Nowa, Okrężna, Podleśna, Władysława Reymonta budynki od nr 31 do końca /nieparzyste/, oraz od nr 20 do końca /parzyste/, Różana Dolina, Spokojna, Stroma, Świerkowa, Widokowa, Wspólna, Żbicka budynki od nr 97 do końca /nieparzyste/, oraz od nr 76 do końca /parzyste/.
8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7, 32-065 Krzeszowice Osiedle Czatkowice ulice: Aleja Solidarności (b. n.), Działkowa, Hallerczyków nr nieparzyste, Jasna, Jaśminowa, Łąkowa, Majowa budynki od nr 20 do końca, Polna, Różana, Tęczowa, Na Skarpie budynki od nr18 do końca (parzyste), Grunwaldzka budynek nr 63, Batalionów Chłopskich budynki nr 8, 21, 27, Brzeziny, Bukowa, Cicha, Czatkowice Dolne, Czatkowice Górne, Dębowe Wzgórze, Astronoma Jana Gadomskiego, Jesionowa, Jurajska, Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krzemionki, Lipinówka, Na Skałkę, Polana Brzozowa, Szwedzka Droga, Wiśniowa, dr. Ignacego Wróbla, Zacisze, Zielone Wzgórze, Źródlana.
9 Remiza OSP w Czernej, Czerna 325, 32-065 Krzeszowice Czerna
10 Szkoła Podstawowa w Paczółtowicach, Paczółtowice 2, 32-065 Krzeszowice Dębnik, Paczółtowice
11 Budynek Komunalny w Siedlcu, Siedlec 5, 32-065 Krzeszowice Dubie, Siedlec, Żary
12 Szkoła Podstawowa w Nawojowej Górze, Nawojowa Góra ul. Szkolna 1, 32-065 Krzeszowice Nawojowa Góra
13 Szkoła Podstawowa w Filipowicach, Filipowice 554, 32-065 Krzeszowice Filipowice
14 Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej, Wola Filipowska ul. Szkolna 2, 32-065 Krzeszowice Wola Filipowska ulice: Akacjowa, Białka, Brzozowa, Chrzanowska nr nieparzyste, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Działkowa, Gajowa, Klonowa, Kolejowa, Krzywa, Lekarska, Leszczynowa, Leśna, Łąkowa, Młynówka, Młyńska, Moczydło, Mostowa, Na Górce, Nauczycielska, Pańska, Pasternik, Podgórska, Przydziałkowa, Różana, od numeru 12 do końca, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Starowolska, Stawowa, Świerkowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wolska, Zacisze, Złota Dolina, oraz numery budynków: 131, 136, 184, 596, 632, 654, 857, 936
15 Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej, Wola Filipowska ul. Szkolna 2, 32-065 Krzeszowice Wola Filipowska ulice: Boczna, Cała, Chrzanowska numery parzyste, Długa, Do Kamienic, Filipowicka, Górska, Graniczna, Heleny, Jagodowa, Jana Pawła II , Jaśminowa, Józefa, Kamienna, Konwaliowa, Krótka, Krótka I, Krótka II, Krzeszowicka, Ks. Mieczysława Mądrzyka, Kwiatowa, Lipowa, Mała, Mniejsza, Morgi, Niecała, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa, Piwna, Poziomkowa, Rajska, Różana od nr 1 do numeru 10, Rzeczna, Sadowa, Spacerowa, Sportowa, Stolarska, Studzianki, Szkolna, Topolowa, Wąska, Wesoła, Widokowa, Wrzosowa, Wspólna, Złota, Źródlana.
16 Szkoła Podstawowa w Rudnie, Rudno 48, 32-067 Tenczynek Rudno
17 Szkoła Podstawowa w Zalasiu, Zalas ul. Ludwika Siudy 6, 32-067 Tenczynek Zalas Część miejscowości Zalas, położona na północ względem drogi powiatowej nr 1034K
18 Szkoła Podstawowa w Sance, Sanka 266, 32-067 Tenczynek Frywałd, Sanka
19 Szkoła Podstawowa w Tenczynku, ul. Szkolna 6, 32-067 Tenczynek Tenczynek ulice: 3 – go Maja, Bartosza Głowackiego, Chrzanowska, Cicha, Długa, Do Rudna, Dulowska, Działkowa, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Józefa Bema, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Józefa Kałuży, Józefa Wybickiego, Kamienna, Kolorowa, Kręta, Księcia Józefa Poniatowskiego, Lipowa, Łąkowa, Na Grobli, Na Skałki, Ogródkowa, Owocowa, Podgórki, Podzamcze, Polna, Rzeźnicza, Skośna, Stanisława Mikołajczyka, Stanisława Staszica, Stanisława Żółkiewskiego, Tadeusza Rejtana, Tajska, Wąska, Wesoła, Wincentego Wcisły, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Zamkowa, Zielona, Tenczynek budynki 82, 374, 887.
20 Szkoła Podstawowa w Tenczynku, ul. Szkolna 6, 32-067 Tenczynek Tenczynek ulice: Akacjowa, Bogumiła Kobieli, Bolesława Prusa, Bronowicka, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gen. Józefa Chłopickiego, Głogowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Jana III Sobieskiego, Jaskiniowa, Jaśminowa, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Krystyny, Ks. Krzysztofa Świąteckiego, Ks. Mieczysława Mądrzyka, Ks. Wincentego Smoczyńskiego, Kwiatowa, Leśna, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Nad Strumykiem, Niecała, Ogrodowa, Olchowa, Piaskowa, Przylesie, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Stanisława Pareńskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Strusia, Szkolna, Śląska, Świerkowa, Tenczyńska, Tęczowa, Widokowa, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wspólna, Zielna, Zwierzyniecka.
21 Dom Gromadzki w Nowej Górze, Nowa Góra 479, 32-065 Krzeszowice Nowa Góra
22 Szkoła Podstawowa w Ostrężnicy, Ostrężnica 47, 32-065 Krzeszowice Nowa Góra-Łany, Ostrężnica
23 Szkoła Podstawowa w Miękini, Miękinia 180, 32-065 Krzeszowice Miękinia
24 Szkoła Podstawowa w Zalasiu, Zalas ul. Ludwika Siudy 6, 32-067 Tenczynek Zalas Część miejscowości Zalas, położona na południe względem drogi powiatowej nr 1034K
25 Dom Pomocy Społecznej w Czernej, Czerna 110, 32-065 Krzeszowice Dom Pomocy Społecznej w Czernej
26 Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach, ul. I. Daszyńskiego 1, 32-065 Krzeszowice Miasto Krzeszowice-Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach
gm. Liszki
Lp. Siedziba Granice
1 GOPS w Liszkach, Liszki 1, 32-060 Liszki Liszki
2 Szkoła Podstawowa w Rącznej, Rączna 1, 32-060 Liszki Rączna
3 Szkoła Podstawowa w Jeziorzanach, Jeziorzany 1, 32-060 Liszki Jeziorzany
4 Remiza OSP w Ściejowicach, Ściejowice 186, 32-060 Liszki Ściejowice
5 Szkoła Podstawowa w Kaszowie, Kaszów 185, 32-060 Liszki Kaszów
6 Szkoła Podstawowa w Czułowie, Czułów 188, 32-060 Liszki Czułów
7 Szkoła Podstawowa w Mnikowie, Mników 13, 32-084 Morawica Mników
8 Dom Ludowy w Chrosnej, Chrosna 150, 32-084 Morawica Chrosna, Baczyn
9 Szkoła Podstawowa w Morawicy, Morawica 1, 32-084 Morawica Morawica
10 Szkoła Podstawowa w Kryspinowie, Kryspinów 356, 32-060 Liszki Kryspinów
11 Szkoła Podstawowa w Cholerzynie, Cholerzyn 205, 32-060 Liszki Cholerzyn, Budzyń
12 Szkoła Podstawowa w Piekarach, Piekary 100, 32-060 Liszki Piekary
gm. Michałowice
Lp. Siedziba Granice
1 Urząd Gminy Michałowice, pl. Józefa Piłsudskiego 1, 32-091 Michałowice sołectwo Michałowice I
2 Szkoła Podstawowa w Michałowicach, ul. Jana Pawła II 1, 32-091 Michałowice sołectwo Michałowice II, sołectwo Michałowice III, sołectwo Górna Wieś
3 Szkoła Podstawowa w Michałowicach, ul. Jana Pawła II 1, 32-091 Michałowice sołestwo Wola Więcławska, sołectwo Wilczkowice, sołectwo Kozierów, sołectwo Młodziejowice, sołectwo Masłomiąca, sołectwo Zerwana
4 Szkoła Podstawowa w Więcławicach Starych, Więcławice Stare ul. Św. Jakuba 94, 32-091 Michałowice Sołectwo Więcławice, sołectwo Zagórzyce, sołectwo Sieborowice, sołectwo Pielgrzymowice, sołectwo Zdzięsławice
5 Szkoła Podstawowa w Raciborowicach, Raciborowice Jana Długosza 36, 32-091 Michałowice sołectwo Książniczki, sołectwo Kończyce, sołectwo Raciborowice, sołectwo Prawda
gm. Mogilany
Lp. Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie, Buków 1, 32-031 Mogilany Buków, Kulerzów
2 Budynek starej Szkoły Podstawowej w Chorowicach, Chorowice ul. Doboszyńskiego 48, 32-031 Mogilany Chorowice, Brzyczyna
3 Szkoła Podstawowa w Gaju, Gaj ul. Szkolna 73, 32-031 Mogilany Gaj, Lusina
4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach, Konary ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany Konary
5 Szkoła Podstawowa w Libertowie, Libertów ul. Jana Pawła II 43, 30-444 Kraków 55 Libertów
6 Sala narad w UG Mogilany, ul. Rynek 2, 32-031 Mogilany Mogilany , okr. wyborczy 10 /ul. Świątnicka, ul. Markoszów, ul. Cegielniana, ul. Leśna, ul. Górska, ul. Krótka, ul. Klonowa , ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Jaworowa ul. Skrzyszów, ul. Osiedlowa, ul. Celiny, ul. Księdza Józefa Mazurka, ul. Zagórska, ul. Leszczynowa, ul. Myślenicka, ul. Działy/ i okręg wyborczy 11 /ul. Zakopiańska, ul. Rzemieślnicza, ul. Kwiatowa, ul. Jaśminowa, ul. Widokowa, ul. Kolorowa, ul. Łobzowska, ul. Magnoliowa, ul. Cicha, ul. Wesoła, ul. Oskara Kolberga, ul. Spacerowa, ul. Leszka Białego
7 Szkoła Podstawowa we Włosani, Włosań ul. Królowej Polski 142, 32-031 Mogilany Włosań
8 budynek strażnicy OSP w Mogilanach, ul. Krakowska 5, 32-031 Mogilany Okr. wyborczy 12, /ul. Żary, ul. Bukowa, ul. Mogilańska, ul. Rzymska, ul. Podgórska, ul. Południowa, ul. Ogrodowa, ul. Wschodnia, ul. Stroma, ul. Lipowa, ul. Słoneczna/ okr. wyborczy nr 13 /ul. Podedworze, ul. Osiedle Parkowe Wzgórze, ul. Skawińska, ul. Dębowa, ul. Krakowska, ul. Parkowa, ul. Rynek, ul. Grodzka, ul. Szkolna, ul. Świętego Bartłomieja Apostoła, ul. Słowiańska, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Nowa
9 Dom Pomocy Społecznej Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach, Konary ul. Bonifraterska 11, 32-031 Mogilany Dom Pomocy Społecznej Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach
gm. Skała
Numer Siedziba Granice
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Skale, Klub Florian ul. Krakowska 34, 32-043 Skała Skała, ulice: Andrieja Potiebni, Bł. Salomeii, Boh. Września, Cmentarna. Długa, Do Cegielni, Kościelna, Krakowska, Ks. Stanisława Połetka, Kurniki, Lipowa, Mariana Langiewicza, Marianów, Mydlarska, Ojcowska, Olkuska, Ogrodowa, Parkowa, Poddomie, Postępu, Powstańców, Przechodnia, Rzemieślnicza, Rzeplińska, Rzeźnicza, Rynek, Skałeczna, Sportowa, Stawowa, Stocka, Szkolna, Walecznych, Wspólna, Zacisze, Grodzisko.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skale, ul. Topolowa 25, 32-043 Skała Skała Ulice: Armii Krajowej, , Gołębia, Graniczna, Fr. Nullo, Krótka, Krzywa, Łącznik, Mleczna, Nowa, Pasternak, Plac Konstytucji 3 – go Maja, Polna, Słomnicka, Jana Sobieskiego, Szewska, Sobiesęcka, Słoneczna, Targowa, Topolowa, Wąska, Wesoła, Wejściowa, Wł. Łokietka, Wolbromska, Zagrodzka, Na Podgóry, Chmielarze, sołectwo: Sobiesęki
3 Szkoła Podstawowa w Minodze, Minoga 18, 32-046 Minoga Sołectwa: Barbarka, Gołyszyn, Minoga, Nowa Wieś, Poręba Laskowska, Przybysławice, Rzeplin, Stoki, Zamłynie.
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Smardzowicach, Smardzowice 6, 32-077 Smardzowice Sołectwa: Maszyce, Niebyła, Smardzowice, Świńczów
5 Dom Pomocy Społecznej w Ojcowie, Ojców 64, 32-047 ojców Sołectwo: Ojców
6 Szkoła Podstawowa w Szczodrkowicach, Szczodrkowice 3, 32-043 Skała sołectwo; Szczodrkowice
7 Szkoła Podstawowa w Cianowicach, Cianowice ul. Szkolna 30, 32-043 Skała Cianowice, ulice: Aleja Parkowa, Długa, Do Cegielni, Krakowska, Leśna, Lipowa, Marianów, Na Kamyk, Niebyła, Odolowa, Ogrodowa, Ojcowska, Polna Słoneczna, Spacerowa, Smardzowicka, Stawowa, Szkolna, Szczodrkowicka. Świętego Józefa, Wspólna.
gm Skawina
Numer Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie, ul. Mickiewicza 11 a, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 1 „Przemysłowe” i Osiedle Nr 7 „Samborek”) – ulice: Bagienki; Działkowców; Energetyków; gen. Emila Fieldorfa „Nila”; Hallerów; Hutników; Kwiatowa; Łąkowa od numeru 1 do końca ogródków działkowych; Ofiar Katynia; Piastowska; rtm. Witolda Pileckiego; Józefa Piłsudskiego; Podbory; Podgórki; Podwale; Robotnicza; Sąsiedzka; Skawińska; Tyniecka bez numerów 2 i 4; Wojska Polskiego; Żwirowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie, ul. Mickiewicza 11 a, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 2 „Stare Miasto”) – ulice: 29 Listopada numery nieparzyste od 3a do końca; Babetty; Stefana Batorego; Browarna; Estery; Jana Kilińskiego; Kolejowa; Marii Konopnickiej; Kościelna; Korabnicka Boczna; Krakowska numery parzyste od 2 do 10 i numery nieparzyste do torów kolejowych; Krzywa; Adama Mickiewicza; Niepodległości; Okrężna; Pokoju; ks. Jerzego Popiełuszki odcinek od ul. Korabnickiej do 29 Listopada; Rynek; Rzeczna; Władysława Sikorskiego; Juliusza Słowackiego; Jana Sobieskiego; Spółdzielcza; ks. Walentego Troski; Tyniecka numery od 2 do torów kolejowych; Węgierska; Kazimierza Wielkiego; Wspólna; Zamkowa; Żwirki i Wigury numery parzyste od 2 do 10 i numery nieparzyste od 1 do 7.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 8 „Rzepnik”) – ulice: Adama Asnyka; Stanisława Chmielka; płk. Andrzeja Hałacińskiego; Jagielnia; Krakowska numery nieparzyste od 31 do końca; numery parzyste od nr 26 do końca; Lipowa; Łanowa numery nieparzyste od 21 do 25; ppor. Mieczysława Majdzika; Nad Wodą; Feliksa Pachla; Pisary; Polna; Przemysłowa; O. Adama F. Studzińskiego; Szwedzka; Torowa; Torowa Boczna; Za Górą; Zielona; mjr Jana Żychonia. SKAWINA (Osiedle Nr 2 „Stare Miasto”) – ulice: Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 1 do 11D oraz numery parzyste od początku ulicy do skrzyżowania z ul. 29 Listopada z ul. Słoneczną; Korabnicka numery parzyste od 2 do 56 i numery nieparzyste od 1 do 29; Krakowska numery parzyste od 12 do 24; ks. Jerzego Popiełuszki od ul. Krakowskiej do ul. Korabnickiej.
4 Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 3 „Kościuszki”) – ulice: Ignacego Daszyńskiego; Jarosława Dąbrowskiego; Aleksandra Głowackiego; Tadeusza Kościuszki; Józefa Ignacego Kraszewskiego; Plac doktora Jerzego Polańskiego; Józefa Poniatowskiego; Kazimierza Pułaskiego; Stefana Żeromskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 3 „Kościuszki” i Osiedle Nr 9 „Radziszowskie”) – ulice: 29 Listopada numery parzyste od 2 do 24 oraz bloki numer 1 i 3; Armii Krajowej; Dębca; Falbówki; Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego; Gościnna; Groble; Konstytucji 3 Maja; Marka Kublińskiego; ks. Jerzego Popiełuszki numery parzyste od 2A do końca; Nad Potokiem; Feliksa Pukły; Radziszowska; Różana; Spacerowa; Spokojna; Szkolna; Willowa; Wyrwisko; Żwirki i Wigury od numeru 12 do końca i nieparzyste od 9 do końca; Bukowska 14J i 14K.
6 Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie, ul. Kopernika 13, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 5 „Korabniki”) – ulice: Brzozowa; Cicha; Jodłowa; Kalinowa; Kasztanowa; Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 17A do 47; Mikołaja Kopernika numery parzyste od 32 do 42; Korabnicka numery nieparzyste od 29A do 71; Korabnicka numery parzyste od 58 do 104; Sadowa numery nieparzyste od 1 do 17N; Sadowa numery parzyste od 2 do 20E.
7 Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie, ul. Kopernika 13, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 4 „Ogrody”) – ulice: Jaśminowa; Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 13 do 17; Mikołaja Kopernika numery parzyste od skrzyżowania z ulicą 29 Listopada i ul. Słoneczną do nr 30; Słoneczna Nr 1 i od 1A do 1D; Słoneczna numery nieparzyste od 3 do 9; Słoneczna numery 2, 4, 6; 29 listopada numery parzyste od 26 do końca; Wesoła.
8 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Skawinie, ul. Ogrody 31, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 4 „Ogrody”) – ulice: Ogrody; ks. Jerzego Popiełuszki numery nieparzyste od 7 do 13; Marii Skłodowskiej – Curie.
9 Centrum Wspierania Rodziny, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Popiełuszki 17, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 4 „Ogrody”) – ulice: Słoneczna numery parzyste od 8 do 18; Słoneczna numery nieparzyste od 11 do końca; ks. Jerzego Popiełuszki numery nieparzyste od 15 do końca.
10 Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im Noblistów Polskich w Skawinie, ul. Witosa 4, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 6 „Bukowskie”) – ulice: Bukowska od 1 do 11B; Jana Pawła II.
11 Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im Noblistów Polskich w Skawinie, ul. Witosa 4, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 6 „Bukowskie”) – ulice: Altanowa; Bukowska numery parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste od 13 do końca; Monte Casino; Na Stoku; Obrońców Tobruku; Wincentego Witosa.
12 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 32-050 Skawina SKAWINA (Osiedle Nr 5 „Korabniki”) – ulice: Batalionów Chłopskich; Graniczna; Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 49 do końca; Mikołaja Kopernika numery parzyste od 44 do końca; Korabnicka numery nieparzyste od 73 do końca; Korabnicka numery parzyste od 106 do końca; Leśna; Łanowa odcinek na południe od torów kolejowych; Pasternik; Sadowa numery nieparzyste od 19 do końca; Sadowa numery parzyste od 22 do końca; Wiklinowa; Stanisława Wyspiańskiego; Zacisze.
13 Szkoła Podstawowa im. św Jana Pawła II w Radziszowie, ul. Szkolna 7, 32-052 Radziszów Sołectwa: JURCZYCE; RADZISZÓW – ulice: Brzegi; Chorzyny; Drożdżownik; Górki; Górna; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kolejowa; Kolorowa; Leniecka; Lipowa; Łanowa; Podwale; Prosta; Przemysłowa; Różana; Sadowa; Słoneczna; Torowa; Wąska; Wąwozowa; Zacisze; Zawodzie; Zimnowiec.
14 Dom Ludowy w Woli Radziszowskiej, Wola Radziszowska 590, 32-053 Wola Radziszowska Sołectwo: Wola Radziszowska
15 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie, Krzęcin ul. św. Floriana 75, 32-051 Wielkie Drogi Sołectwa: Krzęcin
16 Dom Ludowy w Jaśkowicach, ul. Kościelna 6, 32-051 Jaśkowice Sołectwo: Jaśkowice
17 Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach, Wielkie Drogi 192, 32-051 Wielkie Drogi Sołectwa: Facimiech, Wielkie Drogi
18 Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla w Zelczynie, Zelczyna 120, 32-051 Wielkie Drogi Sołectwo: Zelczyna
19 Dom Ludowy w Pozowicach, Pozowice 170, 32-051 Wielkie Drogi Sołectwo: Pozowice
20 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Rzozowie, Rzozów 90, 32-052 Radziszów Sołectwa: Rzozów
21 Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Brzechwy w Borku Szlacheckim, ul. Szkolna 20, 32-050 Borek Szlachecki Sołectwo: Borek Szlachecki
22 Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance, ul. Skawińska 59, 32-050 Kopanka Sołectwo: Kopanka
23 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radziszowie, ul. Szkolna 7, 32-052 Radziszów Sołectwo: RADZISZÓW – ulice: Cicha; Jagodowa; Jagodowa Boczna; Jana Pawła II; Kamienna; Kęciki; Kościelna; Krótka; Kwiatowa; Leśna; Łąkowa; Modrzewiowa; Nad Pasieką; Nad Potokiem; Podlesie; Pod Górą; Polna; Rynek; Siedliska; Skawińska; Spacerowa; Spokojna; Stawowa; Szkolna; Widokowa; Wodna; Wspólna; Wytrzyszczek; Zadworze; Zadworze Górne; Żwirowa.
24 Dom Ludowy w Ochodzy, Ochodza 96, 32-051 Wielkie Drogi Sołectwo: Ochodza
25 Zespół Szkolno-Przedszkolny. Przedszkole Samorządowe im. gen. Stanisława Hallera w Polance Hallera, Polanka Hallera 37, 32-052 Radziszów Sołectwa: Gołuchowice, Grabie, Polanka Hallera
gm Świątniki Górne
Numer Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa w Świątnikach Górnych, ul. Bruchnalskiego 35, 32-040 Świątniki Górne Świątniki Górne
2 Szkoła Podstawowa we Wrząsowicach, Wrząsowice ul. Szkolna 5, 32-040 Świątniki Górne Wrząsowice
3 Szkoła Podstawowa w Ochojnie, Ochojno ul. Podhalańska 27, 32-040 Świątniki Górne Ochojno
4 Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach, Rzeszotary ul. Pod Dębiną 45, 32-040 Świątniki Górne Rzeszotary
5 Szkoła Podstawowa w Olszowicach, Olszowice ul. Św. Floriana 18, 32-040 Świątniki Górne Olszowice
gm Słomniki
Numer Siedziba Granice
1 Hala Sportowa w Słomnikach, ul. Św. Jana Pawła II 4, 32-090 Słomniki Słomniki ul: Słoneczna, św. Jana Pawła II, św. Siostry Faustyny, św. Jadwigi Królowej, Bema, Kolejowa, Kościuszki, Mirka, Wiśniowa.
2 Zespół Szkoł Ogólnokształcących w Słomnikach, ul. Św. Jana Pawła II 2, 32-090 Słomniki Słomniki ul: Batorego, Brykalskiego, Chełmońskiego, Chopina, Hubala, Kasprowicza, Krakowska, Kossaka, Krótka, Krasińskiego, Lelewela, 29 – go Listopada, 3 – go Maja, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Moniuszki, Niecała, Norwida, Partyzantów, Polna, Poniatowskiego, Proszowska, Rydla, Wyspiańskiego, Zagłoby.
3 Sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Słomnikach, ul. Wolności 4, 32-090 Słomniki Słomniki ul: Górzysta, Grunwaldzka, Karpacka, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Łokietka, Okrzei, Rejtana, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Słowackiego, Staszica, Strzelecka, Wolności, Zamknięta, Żeromskiego. Sołectwa: Miłocice, Wesoła.
4 Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 21a, 32-090 Słomniki Niedźwiedź, Ratajów, Zaborze.
5 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Szczepanowicach, Szczepanowice 17, 32-090 Słomniki Szczepanowice, Trątnowice.
6 Szkoła Podstawowa w Kacicach, Kacice 80, 32-090 Słomniki Januszowice, Kacice, Lipna Wola.
7 Szkoła Podstawowa w Prandocinie, Prandocin 64a, 32-090 Słomniki Prandocin, Prandocin Iły, Prandocin Wysiołek.
8 Budynek OSP w Wężerowie, Wężerów 60a, 32-090 Słomniki Orłów, Wężerów.
9 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Muniakowicach, Muniakowice 29, 32-090 Słomniki Janikowice, Muniakowice.
10 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Polanowicach, Polanowice 31, 32-090 Słomniki Polanowice.
11 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach, Waganowice 19, 32-090 Słomniki Brończyce, Czechy, Kępa, Waganowice.
12 Zespół Szkół w Smrokowie, Smroków 44a, 32-090 Słomniki Smroków, Zagaje Smrokowskie.
gm. Sułoszowa
Numer Siedziba Granice
1 Urząd Gminy w Sułoszowej, ul. Krakowska 139, 32-045 Sułoszowa Sołectwo Sułoszowa I
2 Centrum Kultury w Sułoszowej, ul. Szkolna 5, 32-045 Sułoszowa Sołectwo Sułoszowa II
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej, ul. Olkuska 316, 32-045 Sułoszowa Sołectwo Sułoszowa III
4 Zespół Placówek Oświatowych w Woli Kalinowskiej, Wola Kalinowska ul. Szkolna 12, 32-045 Sułoszowa Sołectwo Wola Kalinowska
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielmoży, Wielmoża ul. Szkolna 55, 32-045 Sułoszowa Sołectwo Wielmoża
gm. Wielka Wieś
Numer Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa w Będkowicach, Będkowice ul. Brzozowa 16, 32-089 Wielka Wieś Będkowice
2 Szkoła Podstawowa w Bęble, Bębło ul. Krakowska 76, 32-089 Wielka Wieś Bębło, Czajowice
3 budynek dotychczasowej Szkoły Podstawowej w Białym Kościele, Biały Kościół ul. Królowej Jadwigi 4, 32-089 Wielka Wieś Biały Kościół, Wierzchowie
4 budynek dotychczasowej Szkoły Podstawowej w Białym Kościele, Biały Kościół ul. Królowej Jadwigi 4, 32-089 Wielka Wieś Wielka Wieś, Prądnik Korzkiewski
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica Modlnica
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica Tomaszowice, Szyce
7 Budynek Komunalny w Giebułtowie, Giebułtów ul. Orlich Gniazd 30, 32-085 Modlnica Giebułtów
8 Szkoła Filialna w Modlniczce, Modlniczka ul. Św. Faustyny 8, 32-085 Modlnica Modlniczka
9 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Pasternik” MALUTY Sp. J., os. Krakowskie Przedmieście 28, 32-085 Modlniczka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Modlniczce
gm Zabierzów
Numer Siedziba Granice
1 świetlica w Aleksandrowicach, Aleksandrowice 133, 32-084 Morawica Aleksandrowice
2 Szkoła Podstawowa w Balicach, ul. Szkolna 66, 32-083 Balice Balice
3 Szkoła Podstawowa w Brzeziu, Brzezie ul. Szkolna 1, 32-080 Zabierzów Brzezie, Ujazd
4 Świetlica Wiejska w Brzezince, Brzezinka ul. Krakowska 26, 32-064 Rudawa Brzezinka
5 Szkoła Podstawowa w Bolechowicach, ul. Szkolna 7, 32-082 Bolechowice Bolechowice
6 Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Zelków Jana Pawła II 22, 32-082 Bolechowice Zelków
7 Remiza OSP w Brzoskwini, Brzoskwinia 42, 32-084 Morawica Brzoskwinia
8 Dom Pomocy Społecznej w Karniowicach, Karniowice ul. Osiedlowa 10, 32-082 Bolechowice Karniowice
9 Świetlica Wiejska w Kleszczowie, Kleszczów 110, 32-084 Morawica Kleszczów
10 Świetlica Wiejska w Burowie, Burów 115, 32-083 Balice Burów
11 Szkoła Podstawowa w Kobylanach, Kobylany ul. Jana Pawła II 61, 32-082 Bolechowice Kobylany
12 Świetlica Wiejska w Niegoszowicach, Niegoszowice ul. Rostworowskich 23, 32-064 Rudawa Kochanów, Niegoszowice
13 Szkoła Podstawowa w Nielepicach, Nielepice ul. Długa 17, 32-064 Rudawa Sołectwo Nielepice
14 Świetlica OSP w Radwanowicach, Radwanowice ul. 21 Lipca 56, 32-064 Rudawa Sołectwo Radwanowice
15 Szkoła Podstawowa w Rudawie, ul. Stanisława Polaczka 25, 32-064 Rudawa Sołectwo Rudawa, Sołectwo Młynka
16 Świetlica wiejska w Pisarach, Pisary ul. Płk. Pisarskiego 132, 32-064 Rudawa Sołectwo Pisary
17 Szkoła Podstawowa w Rząsce, Rząska ul. Krakowska 122, 30-199 Kraków Sołectwo Rząska
18 Świetlica Wiejska w Szczyglicach, Szczyglice ul. Sportowa 38, 32-083 Balice Sołectwo Szczyglice
19 Dom Pomocy Społecznej w Więckowicach, Więckowice ul. Słoneczna 3, 32-082 Bolechowice Sołectwo Więckowice
20 SCKiP w Zabierzowie, ul. Szkolna 2, 32-080 Zabierzów Zabierzów, ulice: Brzozowa, os. Leśna Polana, Białych Brzóz, Jodłowa, Kamienna, Kalwaryjska, Kątowa, Kmity, Krakowska 244 – 412 (parzyste), 229 – 319 (nieparzyste), Krakowska 1 – 223 (nieparzyste), 2 – 242 (parzyste), Krzyżowa, Lotniskowa, Ładna, Malinowa, Myszala, Ogrodowa, Parkowa, Pogorzany, Polna, Południowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Szkolna, Topolowa, Wapienna, Widokowa, Wielkie Pola, Willowa, Zacisze, Zawiła
21 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie, ul. Kolejowa 15, 32-080 Zabierzów Zabierzów ulice: Gazowa, Konwaliowa, Łąkowa, Mostowa, os. Lipowy Gaj, Poziomkowa, , Przy Torze, Radosna, Słoneczna, Spokojna, Śląska 120 – 346 (parzyste), 83 – 223 (nieparzyste), Wąska, Wrzosowa, Zachodnia.
22 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie, ul. Kolejowa 15, 32-080 Zabierzów Zabierzów, ulice: Bociania, Cmentarna, Dębowa, Działkowa, Kolejowa, Krótka, Kwiatów Polnych, Leśna, Nad Wodą, Norbertanek, Niecała, os. Sienkiewicza, Piaski, Rodziny Poganów, Sportowa, Śląska 2 – 118 (parzyste), 1 – 81 (nieparzyste), Źródlana
gm. Zielonki
Numer Siedziba Granice
1 Budynek Wielofunkcyjny w Batowicach, Batowice ul. Matejki 20, 32-086 Zielonki Batowice, Dziekanowice
2 Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Bibice ul. Tadeusza Kościuszki 56, 32-087 Zielonki Bosutów, Boleń, Węgrzce-ulice: C1 – C27, E1 – E4, Do Prochowni, Forteczna, Na Szaniec, Przy Forcie, Rondo Stanisława Wyspiańskiego, Stary Trakt, Warszawska, Zapole
3 Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Bibice ul. Tadeusza Kościuszki 56, 32-087 Zielonki Węgrzce-Węgrzce nr 343, Węgrzce-Osiedle Wojskowe, Węgrzce ulice: A1 – A18, B1 – B5, Magiczna
4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach, Bibice ul. Tadeusza Kościuszki 56 A, 32-087 Zielonki Bibice-ulice: Akacjowa, Bławatkowa, Bukowa, Dworska, Graniczna, Jagodowa, Jaśminowa, Jurajskie Wzgórze, Kasztanowa, Królewska, Kwiaty Polne, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Mokra, Na Czekaj, Niezapominajek, Ogrodowa, Olszynowa, Rezerwistów, Sosnowa, Sportowa, Topolowa, Warszawska od nr 162 do końca, Wiśniowa, Wrzosowa, Zagaje, Zarzecze, Zbożowa, Źródlana
5 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach, Bibice ul. Tadeusza Kościuszki 56A, 32-087 Zielonki Bibice-Bibice nr 414, ulice: Bajkowa, Brzozowa, Galicyjska, Górzysta, Kościelna , Krakowska, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Nad Potokiem, Orzechowa, Parkowa, Rynek, Sadowa, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Szczęśliwa, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Trzecia Góra, Warszawska od nr 1 do nr 161, Wichrowe Wzgórza, Widokowa, Wierzbowa, Zielona
6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, ul. Księdza Michalika 2, 32-087 Zielonki Zielonki-Osiedle Łokietka-ulice: Bzowa, Fiołkowa, Gwiezdna, Lawendowa nr nieparzyste, Osiedlowa, Pękowicka nr nieparzyste od 1 do 21, Południowa, Różana, Słoneczna, Sympatyczna, Wiarusa, Wrzosowa. Zielonki-ulice: Długopolska, Lawendowa nr parzyste, Malownicza, Na Piaski, Na Popielówkę, Pękowicka nr nieparzyste od 23 do końca, Tarasowa, Złote Piaski
7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, ul. Księdza Michalika 2, 32-087 Zielonki Zielonki ulice: Babilon, Do Fortu, Doktora Grochowalskiego, Garlicka, Gwizdałów, Krajobrazowa, Krakowskie Przedmieście, Księdza Michalika, Modrzewiowa, Na Łąki, Na Ogrody, Na Podskalu, Na Winnice, Nad Naramką, Nadrzeczna, Rzyczyska, Skowronkowa, Szlak Bursztynowy, Trojanowicka, Widokowa, Wspólna, Zacisze, Złota.
8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, ul. Księdza Michalika 2, 32-087 Zielonki Zielonki ulice: Amerykańska, Atrakcyjna, Autowa, Bankowa, Baranówny, Cyprysowa, Do Cegielni, Galicyjska, Gliniki, Główna, Górzysta, Grillowa, Jackowa, Kanadyjska, Kasztanowa, Klonowa, Klubowa, Kowali, Księdza Zięby, Kwiatów Polnych, Łączna, Marszowiecka, Marzycieli, Na Brzegu, Nasza, Naukowa, Noclegowa, Paryska, Pod Topolami, Polowa, Prywatna, Rabatkowa, Rozdziałowka, Saneczkowa, Spacerowa, Spokojna, Staropolska, Szeregowa, Szewczyka, Świętej Barbary, Willowa, Wokalna, Wyborna, Wyjazdowa, Wzorowa, Za Szkołą, Zgodna, Zielna, Zielone Jary, Zjazdowa.
9 Urząd Gminy Zielonki-Sala Konferencyjna, ul. Krakowskie Przedmieście 116, 32-087 Zielonki Garlica Murowana, Pękowice, Trojanowice
10 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Korzkwi, Korzkiew ul. Podzamcze 11, 32-088 Zielonki Brzozówka, Grębynice, Januszowice, Korzkiew, Przybysławice
11 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej, Wola Zachariaszowska ul. Św. Floriana 1, 32-087 Zielonki Garliczka, Garlica Duchowna, Wola Zachariaszowska
12 Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach, Owczary ul. Długa 72, 32-088 Zielonki Owczary
13 Dom Pomocy Społecznej w Owczarach, Owczary ul. Kasztanowa 20, 32-088 Zielonki Dom Pomocy Społecznej w Owczarach
14 Dom Pomocy Społecznej w Batowicach, Batowice ul. Matejki 24, 32-086 Zielonki Dom Pomocy Społecznej w Batowicach

Materiał sfinansowany ze środków KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni