Witam serdecznie!

Szanowni Państwo!

Kraków jest miastem o ogromnym potencjale. Jako przedsiębiorca prowadzący firmę turystyczną wiem jak bardzo turyści zachwycają się naszym miastem. Jako absolwent trzech krakowskich uczelni wiem jak dobrze studiuje się tu młodym ludziom. Mimo tych zachwytów nad naszym pięknym Krakowem coś jednak nie pozwala powiedzieć nam, że wszystko jest w porządku. Coś w głębi duszy podpowiada nam, że Kraków mógłby rozwijać się lepiej i szybciej. Z niepokojem słyszymy, że Wrocław czy Poznań lepiej wykorzystują swoje szanse.

Czego potrzeba Krakowowi? Potrzeba dynamizmu, świeżości w myśleniu, nowoczesnego podejścia, młodych kreatywnych ludzi, którzy dzięki ciężkiej pracy pozwolą być nam w pełni dumnymi z naszego miasta, nie tylko z tego co zostawili po sobie nasi przodkowie, ale również z tego, co zostawimy po sobie my! Na stronie znajdziecie Państwo parę informacji o mnie oraz o tym, co chciałbym zmienić w naszym  mieście. Proszę o kontakt w sprawach istotnych dla Krakowa (Miszalski.aleksander @ gmail.com) oraz o Państwa głos! Postawcie Państwo na Kraków!

Comments are closed.